4 i 5 kolejka trampkarzy.

29.04.2019

Logo APR

Trampkarze – kolejne dwie kolejki za nimi.

24.04.2019r. Mecz z Cracovią był bardzo dużym wyzwaniem dla piłkarzy Radziszowianki, bardzo dobrze zgrana drużyna Cracovii, nie mająca ani jednego słabego punktu pokonała naszą drużynę. I umocniła się na fotelu lidera.

Skład Radziszowianki:

Cora – Lenik, Solarz, Morawa, Maślanka, Rydz, Mazur, Ziarko, Kałwa, Kubas, Paciorek, (Skrobiszewski)

5 kolejka.

W piątej kolejce w sobotnie przedpołudnie przyszło mierzyć się trampkarzom Radziszowianki z drużyną Płaszowianki Kraków. Mecz odbył się przy lekko padającym deszczu, lecz widowisko było dość ciekawe.

Pierwsza akcja, po rzucie rożnym drużyna Płaszowianki bezpośrednio z rzutu rożnego strzeliła bramkę na 0-1, wykorzystując niefrasobliwość obrońców Radziszowianki.

W pierwszej połowie parę sytuacji miał skrzydłowy Kałwa, wykorzystał jedną z nich, uderzając piłkę zza pola karnego, piłka odbita od obrońcy wpadła do bramki.

Przed przerwą doszło do nieciekawej sytuacji i niefortunnego upadku obrońcy Radziszowianki Filipa Solarza, który ostatecznie doznał poważnej kontuzji. Chłopcy zmobilizowani wyszli na drugą połowę, było dla kogo wygrać ten mecz.

Szybko nasz drużyna przejęła kontrolę nad meczem i stworzyła sobie więcej sytuacji niż drużyna gości i w końcu po ładnej akcji Kubasa do bramki piłkę skierował Mazur 2-1.

Pod koniec znowu gapiostwo naszych obrońców, którzy zostali minięci jak pachołki przez zawodnika Płaszowianki, który zdobył bramkę na 2-2 i tak zakończyło się to spotkanie. Wydaje się że mecz na remis z lekkim wskazaniem na naszą drużynę

Paciorek – Lenik, Morawa, Solarz(Kurzyna),Krygier – Kałwa, Kubas, Mazur, Ziarko, Czarnomski – Maślanka( Skrobiszewski)