Radziszowianka Radziszów 🆚 Orzeł Piaski Wielkie 4-3 (2-1)

Baranik ⚽️ 22’

Kudzia ⚽️ 78’

Mazur ⚽ 80’ – rzut karny

Paciorek (Br) – Solarz, Filcek(Kubas), Skrobiszewski(Bartosz), Mrowiec(Sulima) – Mazur(Bębenek), Maślanka(Kudzia), Lelek(Kraczek), Kałwa – Baranik, Okarmus(Ruśniak)

Mecz odbył się w niedzielne przedpołudnie. Dostarczył kibicom niezapomnianych a przeżywane emocje można było porównać do tych, które odczuwamy na rollecosterze. Nasz drużyna szybo zdobyła dwie bramki, po strzałach Kałwy oraz Baranika. Było również kilka sytuacji, których nasi zawodnicy nie wykorzystali, ostatecznie się zemściły i drużyna Orła Piaski Wielkie doprowadziła do remisu 2-2. Końcówka przyniosła nieoczekiwane emocje, na 5 minut prze końcem meczu bramkę dla naszego zespołu zdobył Kudzia na 3-2. Nasi trampkarze długo nie cieszyli się z prowadzenia, po rzucie karnym do remisu doprowadzili goście. Niespodziewanie, w ostatniej minucie nasza drużyna zdobyła bramkę z rzutu karnego na 4-3 którą zdobył Mazur, doprowadzając tym samym swoją drużynę do zwycięstwa.