Monthly Archives: kwiecień 2015

Prokocim-Radziszowianka 2:0 (junior młodszy)

Prokocim Kraków – Radziszowianka Radziszów 2:0(2:0) Żółte kartki: Lenda, Jasiołek, Planta Radziszowianka: Planta, Łata, Kowalski, Sumara, P.Kutek (41’ Jasiołek) ,Okarmus, Chowaniec, Ziarko, Lenda (70’ Lupa), Łachman (41’Plonka), Kubas Po meczu powiedzieli: Piotr Sumara (kapitan): Mecz zaczął się spokojnie, gra była wyrównana, lecz chwilę później po złym kryciu straciliśmy bramkę z rzutu rożnego. Bramka sprawiła, że

„NASZ OBIEKT – NASZA WIZYTÓWKA”  LKS RADZISZOWIANKA zaprasza serdecznie zawodników, kibiców oraz osoby, które chciałyby pomóc klubowi – na wiosenne sprzątanie obiektu. 01.05.2015 (piątek), godzina 10.00 Stadion Radziszowianki SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Radziszowianka&Grębałowianka(Junior Starszy)

W niedzielne przedpołudnie jun.str. Radziszowianki Radziszów rozegrali swój kolejny mecz o ligowe punkty,naszym rywalem była drużyna Grębałowianki Kraków.Początek zawodów to spokojna gra obu zespołów,można odnotować ładną akcje Prusaka zakończoną dośrodkowaniem lecz nikt nie zamkną akcji i marynujemy dobrą okazje.Kolejne minuty to dobra gra Radziszowianki lecz trzeba zaznaczyć iż goście również pokazali się z dobrej strony