Monthly Archives: maj 2015

Pychowianka – Radziszowianka 1:5

31.05.2015

W sobotnie deszczowe popołudnie zawodnicy Roberta Włodarza zmierzyli się z broniącą sie przed spadkiem z ligi drużyna Pychowianki. Mecz odbył się na sztucznej nawierzchni w Skotnikach. Pierwsza połowa odbyła się w strugach intensywnie padającego deszczu który jednak nie przeszkodził zawodnikom w stworzeniu ciekawego widowiska. Już w 4 minucie meczu ładnym strzałem po ziemi Marian wyprowadził

Puszcza Niepołomice-Radziszowianka(junior młodszy)

26.05.2015

Puszcza Niepołomice – Radziszowianka Radziszów 5:0(2:0) żółta kartka: T.Kutek czerwona kartka: Mazurkiewicz Radziszowianka: Planta (51’T.Kutek), Łata, Mazurkiewicz, P.Kutek, Chowaniec, Okarmus, Ziarko, Lenda, Kubas, Sumara, Kowalski Po meczu powiedzieli: Piotr Sumara (kapitan): Pierwsze 25 minut skutecznie się broniliśmy, później nadeszła chwila rozluźnienia i po dwóch głupich błędach straciliśmy 2 bramki. Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani, lecz

W niedzielę godz. 10:00 rozpoczęliśmy turniej. Pierwszy mecz zagraliśmy z UKS SP 40 „UL Kraków”. Mecz zakończył się porażką Naszej drużyny, z wynikiem 0-13. Pomimo złej pogody, chłopcy bardzo się starali i zagrali dobry mecz. Niestety Trzecia drużyna, Gościbia Sułkowice, nie dotarła na rozgrywki, więc dostali walkowera, a my zakończyliśmy turniej na 1 meczu.

RADZISZOWIANKA – TĘCZA PIEKARY – 2:0!!!

04.05.2015

W niedzielne popołudnie na stadionie Radziszowianki odbył się mecz na szczycie pomiędzy Radziszowianką a Tęczą Piekary. Zawodnicy Radziszowianki wyszli na to spotkanie bardzo zmobilizowani i od samego pączątku chcieli pokazać kto jest prawdziwym liderem. Dużo walki w środku pola ale tez bardzo odpowiedzialnej gry. Sytuacji bramkowych w I połowie nie było zbyt wiele ale to drużyna