Monthly Archives: czerwiec 2015

turniej dla najmłodszych

28.06.2015

Turniej dla najmłodszych. W sobotę 27 czerwca odbył się, wspaniały jak się później okazało, turniej dla najmłodszych piłkarzy, z grup wiekowych SKRZAT, ŻAK i ORLIK. Do Radziszowa zjechały licznie, wspaniałe zespoły oraz ich wierni kibice. Gościli u nas Wiślanie Jaśkowice, Trzebol Wielkie Drogi, Gościbia Sułkowice, Iskra Krzęcin, Milenium Skawina, Piast Skawina, Akademia Piłkarska Skawina. Rozegrane

Remont Płyty Boiska – Rozpoczęty!!!

16.06.2015

W dniu wczorajszym (15 czerwca 2015r) został rozpoczęty remont aktualnie bocznego boiska na Naszym obiekcie. Remont podzielony został na 2 etapy: 1. Zepchnięcie warsty wierzchniej i niwelacja terenu (przewidywane zakończenie prac koniec czerwca br) 2. Rozrównanie warstwy wierzchniej, finalne wyrównanie boiska, walcowanie oraz zasianie trawy (wrzesień br) Boisko po zakończeniu wszelkich prac stanie się boiskiem