Radziszowianka – Rzozovia: 6-2

18.05.2015

Kolejne derby Gminy Skawina za name. W niedzielne popołudnie do Radziszowa przyjechała druzyna Rzozovi. Takie spotkania rządzą sie swoimi prawami i tak tez było  w tym przypadku.

Ku zaskoczeniu licznie zgromadzonych kibiców Radziszowianki – w I połowie to druzyna gości nadawała ton grze. Broniąca się przed spadkiem Rzozovia strzelia w 16 minucie spotkania bramkę.

Radziszowianka grała żle, ospale, bez pomysłu – pomimo tego miała kilka sytuacji do strzelenia gola: Sosin, małysa, Galos…

Na II połowę meczu zawodnicy Radziszowianki przystapili bardzo zmotywowani i to było widać na boisku. Za Jarka Galosa wszedł od 46 minuty Wolarek który wrócił do składu po kontuzji kostki.

Na bramki nie trzeba było długo czekać – juz w 54 minucie po faulu w polu karnym na Stefaniaku, Jadzia zamienił rzut karny na bramkę – 1:1. Kilka minut później po składnej akcji Sosin podwyższył na 2:1. Gra zaczęła zdecydowanie lepiej wyglądać a i sytuacji strzeleckich nie brakowało.

Na 3:1 bramkę strzelił Mariusz Małysa a chwilę później swojego 2 gola w tym meczu strzelił Jadzia – 4:1.

Zawodnicy Rzozovi jednak nie złożyli broni i próbowali wyprowadzać kontry. po jednej z nich w sporych opałach był Zubek, jednak soczyste uderzenie sparował na rzut rożny.

Chwilę poźniej sędzia podyktował rzut wolny dla Rzozovi w okolicy 20 metra. Uderzeniem w długi róg dał sie zaskoczyć bramkarz Radziszowianki – 4:2

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać,  78 minucie spotkania bramkę na 5:2 zdobył Michał Baliga, który precyzyjnym uderzeniem z 25 metrów trafił w samo okienko bramki Rzozovi.

Kilka minut później po składnej akcji Kamila Łachmana z Michałem Baliga, swoja 2 bramkę w meczu zdobył Sosin.

Derby Gminy Skawina zakończyły się wynikiem 6:2. Radziszowianka tym samym utrzymała się na pozycji lidera!!!

Warto również dodać o wspaniałym dopingu Fan Klubu Radziszowianki – w czasie całego spotkania licznie zgromadzeni kibice głośno dopingowali zawodników – Dziękujemy!!!DSC03493DSC03499DSC03523DSC03526DSC03564DSC03576DSC03588DSC03608DSC03620DSC03702DSC03775DSC03887DSC03917DSC03922DSC03682DSC03842DSC03843DSC03806DSC03807DSC03867DSC03807DSC03865DSC03866DSC03934