Cedronka Wola Radziszowska – LKS Radziszowianka

25.05.2015

DSC04588DSC04596DSC04610DSC04620DSC04627DSC04643DSC04691DSC04693DSC04721DSC04705DSC04721DSC04703DSC04671DSC04721DSC04677DSC04703DSC04723DSC04750DSC04732DSC04723DSC04750DSC04804DSC04806DSC04808DSC04612DSC04614DSC04624DSC04800W niedzielne popołudnie miały miejsce kolejne derby Gminy Skawina – tym razem zawodnicy Roberta Włodarza zmierzyli się z drużyną Cedronki.

Mecz od początku przebiegał zgodnie z przewidywaniami – dużo walki, ambicji i nikt nie odstawiał nogi. Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyła drużyna Radziszowianki, po centrze Jadzi w 28 minucie piłkę delikatnie strącił głową Marcin Bierówka i ta wpadła obok bezradnego bramkarza Cedronki. Cieszyliśmy się z prowadzenia tylko kilka minut, bo po bezmyślnym faulu w okolicach 28 metra od bramki Zubka, rzut wolny wykonywał stoper Cedronki, po jego mocnym uderzeniu i niefortunnym rykoszecie głową Łukasza Krupnika, piłka wpadła pod poprzeczkę – do przerwy utrzymał się wynik remisowy 1:1.

Fani jednej i drugiej drużyny mocno dopingowali swoich zawodników, jednak doping kibiców Radziszowianki był bardzo żywiołowy i bezdyskusyjnie głośniejszy i lepszy aniżeli miejscowej ekipy.

Niestety na boisku góra była drużyna Cedronki – tuż po wznowieniu gry w II połowie po prostym błędzie w linii obrony wynik spotkania na 2:1 podwyższył napastnik Cedronki.

Pomimo wielu stworzonych okazji Radziszowianka nie była w stanie tego dnia zdobyć kolejnej bramki, próby Pawła Bodziocha, Łukasza Krupnika, Mariusza Małysy oraz Marcina Bierówki nie przyniosły spodziewanego efektu.

Gracze Cedronki bezlitośnie i konsekwentnie kontrowali – na 15 minut przed końcem spotkania podwyższyli wynik na 3 : 1 a w ostatniej minucie meczu na 4 : 1…

Cóż z Woli Radziszowskiej nie przywozimy żadnych punktów, jednak w dalszym ciągu jesteśmy na pozycji lidera i najbliższe 4 mecze zdecydują o tym, kto awansuje do V ligi.IMG_0172IMG_0162IMG_0159IMG_0166IMG_0173

Raz jeszcze dziękujemy kibicom za świetny doping i mamy nadzieje, że pomimo porażki w kolejnych meczach będą 12  zawodnikiem Radziszowianki!!!