Wisła Jeziorzany II – Radziszowinaka II: 0 – 3

23.08.2015

W niedzielne popołudnie swoje zmagania w klasie C rozpoczęła II drużyna Radziszowianki. Mecz odbył się w Jeziorzanach i był niejako kolejnym spotkaniem tych zespołów w odstępie 1 dnia, bowiem dzień wcześniej Radziszowianka podejmowała na swoim stadionie drużynę Jeziorzan (4-0).

Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki, już w 2 minucie sędzie podyktował rzut karny dla Radziszowianki za faul na Firleju. Skuteczny egzekutorem był Michał Baliga. Od szybko zdobytej bramki rozpoczęła się dominacja Naszych zawodników na boisku. Stwarzali sobie bardzo wiele sytuacji bramkowych lecz tego dnia razili cześto nieskutecznością. Na uwagę zasługuje równiez postawa defensywy drużyny Jeziorzan, w wielu sytuacjach łapali Naszych zawodników na spalonym.

Bramkę na 2-o w 34 minucie spotkania zdobył aktywny tego dnia Michał Firlej a tuz przed przerwa po koronkowej akcji Naszych zawodników, na liste sztrzelców wpisał się Robert Radziszowski.

II połowa to gra głównie w środku pola, kilka prób zaskoczenia bramkarza Radziszowianki ale nieskutecznych. Ostatni kwadrans przebiegał pod dyktando radziszowianki, która stworzyła sobie 5 może 6 świetnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia.
Mecz zakończył sie jednak wynikiem 3 – 0 i zdobyliśmy tym samym pierwsze 3 punkt w swojej grupie.

Nadmienić należy, że nieco eksperymentalny skład Naszej drużyny, który wczoraj był mieszanką młodości i doświadczenia wymaga jeszcze sporo wspólnie spędzonego czasu na treningu aby lepiej się rozumieć i komunikowac na boisku – miejmy nadzieje, że będzie Tylko lepiej.