herb radziszowianka_new small

W sobotnie przedpołudnie udaliśmy się na kolejny już mecz z drużyną
MKS Puszcza Niepołomice
. Niepołomice przywitały nas piękną wiosenną, słoneczną☀️ pogodą i temperaturą oscylującą wokół +10 st. C, aż chciało się wybiec na boisko‼️
Jak zawsze w starciu pomiędzy naszymi drużynami nie brakowało pięknych zagrań oraz wielu bramek. W tym miejscu nadmienię iż najładniejszego gola w dzisiejszym meczu zdobył Przemek Kopacz popisując się pięknym strzałem z za pola karnego w samo okienko bramki przeciwnika.
Nasza drużyna jednak nie weszła dobrze w mecz tracą dość szybko 2 bramki, jednak po pierwszych 40 minutach był remis 3:3!
Początek 2 połowy to „cios za cios” – gole padały to z jednej to z drugiej strony, aż na 20 minut do końca spotkania Puszcza odskoczyła nam na 3 bramki (8:5).
Nasi chłopcy jednak zawsze walczą do końca. Ostatnie 10 min to nasza dominacja na połowie rywala i nieustanny pressing, przez co zdobywamy 2 bramki i łapiemy kontakt z przeciwnikiem – jednak wynik już się nie zmienił.
Mecz kończymy z wynikiem 8:7 ale możemy być zadowoleni z naszej gry – zwłaszcza w końcówce 2 połowy.
Gospodarze jak zawsze prezentowali wysoki poziom, dziękujemy za świetny mecz 🤜🤛 Pewnie spotkamy się na boisku jeszcze nie raz‼️