Kadra szkoleniowa

Krzysztof Hajduk –> SENIORZY V LIGA

kontakt tel.: 604-483-888

Krzysztof Hajduk


Marek Zalas –> SENIORZY B KLASA

kontakt tel.: 604-207-181

Jestem wychowankiem Wisły Kraków, gdzie występowałem do ukończenia wieku juniora. W seniorskiej piłce reprezentowałem barwy trzecioligowych drużyn Górnika Siersza, Wawelu i Kabla Kraków. Na zakończenie piłkarskiej przygody byłem grającym trenerem w Armaturze i Opatkowiance, gdzie szkoliłem również grupy młodzieżowe. Ostatnie trzy sezony spędziłem w Pychowiance. Pod koniec lipca otrzymałem propozycję pracy w Radziszowie, z zespołem seniorskich rezerw. Długo się nie zastanawiałem, gdyż są tu doskonałe warunki do trenowania. Celem jest odmłodzenie drużyny, wprowadzenie jak największej ilości młodych wychowanków do drużyny, tak aby w przyszłości mogli zasilić szeregi pierwszego zespołu. W Klubie jest sporo uzdolnionej młodzieży, prężnie rozwijająca się szkółka piłkarska i panuje fajna atmosfera.


Tomasz Szarliński –> Koordynator ds. szkolenia dzieci i młodzieży

Tomasz Szarliński


Michał Rzeszótko –> TRAMPKARZE, JUNIORZY MŁODSI

kontakt tel.: 512-990-941

Od dziecka moją pasją jest piłka nożna. Ze względu na odniesioną poważną kontuzję postanowiłem kontynuować swoją pasję jako trener. Bedąc jeszcze zawodnikiem, moim idolem był Kuba Błaszczykowski, jako trener wzoruje się na Jurgenie Kloppie i Sir Alexie Fergusonie. Jestem trenerem z licencją UEFA B, chce cały czas się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.Moim marzeniem jest prowadzenie drużyny na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce. Z marzeń bardziej realnych, chciałbym, aby mój podopieczny zadebiutował w Ekstraklasie. Swoją pracę wykonuję z pasją, którą staram się przenieść na swoich podopiecznych. Z drugiej strony jestem wymagający i zawsze oczekuje od swoich zawodników profesjonalizmu, aby zawsze dążyli do zwycięstwa.


Michał Płazieński –>MŁODZIKI, ŻAKI

kontakt tel.: 698-399-661

Trener Michał Płazieński, lat 29. Trener z licencją UEFA B. Wychowanek Skawinki Skawina, jako zawodnik grał między innymi w Skawince Skawina, Cedronce Wola Radziszowska, Borkowiance Borek Szlachecki, Zryw Lanckorona. Ścieżkę trenerską rozpoczął w roku 2015 w Akademii Champions Skawina prowadząc grupy od skrzata do Orlika.Obecnie trener grup młodzików i żaków II Radziszowianki Radziszów. Piłka nożna to jego pasja i zainteresowanie


Mateusz Toporowski –> ORLIKI

kontakt tel.: 881-569-960

Wychowanek Polonii Przemyśl, następnie grupy juniorskie Stali Rzeszów. Dalszy przebieg kariery to drużyny  IV i V ligowe na podkarpaciu. W 2016 roku przenosiny do Krakowa i transfer do Orła Piaski Wielkie. Latem 2018 dołączenie do pierwszej drużyny Radziszowianki Radziszów. Licencjonowany wychowawca kolonijny młodzieży oraz Trener Grassroots C. 


Marcin Dudała –> ŻAKI, SKRZATY

kontakt tel.: 504-307-710

Marcin Dudała Trener UEFA B, kurs we współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej i Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) w Grodzisku Wielkopolskim. Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Placówek Oświatowych w Kopance. Wychowanek TKS Skawinka, były zawodnik takich klubów jak TKS Skawinka, LKS Mogilany, MKS Kalwarianka,  a ostatnio LKS Wiślanie Jaskowice . Jako trener współpracował z MTS Piast Skawina, z naszym klubem związany od 2016 roku, obecnie odpowiada za grupy SKRZAT i ŻAK I.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.