Kadra szkoleniowa

KADRA SZKOLENIOWA

DSC00885 m

RAFAŁ KOTULA
Trener z licencją UEFA B (kurs we współpracy PZPN oraz DFB), w trakcie kursu UEFA A
kontakt tel.: 668 853 401

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jako Trener związany m.in. z Akademią Piłkarską 21, z którą współpracował blisko 6 lat odpowiadając za roczniki 2000 oraz 2004. Pomysłodawca i koordynator projektu dla przedszkolaków: „Akademia Malucha 21”. Prelegent i uczestnik wielu szkoleń oraz konferencji dotyczących szkolenia dzieci i młodzieży w Polsce i na świecie (m.in. Akademia Piłkarska Grassroots, kurs szkoleniowy Holenderskiego Związku Piłki Nożnej KNVB World Coaches course – Basic Level Part 1, Introductory Level Part 1). Obecnie pełni funkcję trenera przy Małopolskim ZPN odpowiadając za kadrę rocznika 2002. Od 2014 r. związany z PZPN gdzie funkcjonuje jako II trener przy Akademii Młodych Orłów w Krakowie. Na co dzień nauczyciel WF, a prywatnie aktywny pasjonat sportu. W naszym klubie pełni funkcję KOORDYNATORA ds. szkolenia dzieci i młodzieży.MARCIN DUDAŁA
Dyplomowany instruktor piłki nożnej
Kontakt tel.: 504 307 710

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, nauczyciel WF oraz ratownik na Basenie „Camena” w Skawine. Wychowanek TKS Skawinka, zawodnik takich klubów jak: LKS Mogilany, LKS Iskra Klecza Dolna, MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, w barwach których grywał na poziomie IV ligi. Obecnie w trakcie rehabilitacji po kontuzji, nie wyklucza powrotu na boisko. Jako trener współpracował ostatnio z MTS Piast Skawina. Otwarty i komunikatywny, z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi.

W naszym klubie odpowiada za grupę SKRZATÓW oraz ŻAKÓW.


DSC00898 m

MICHAŁ RZESZÓTKO
Trener z licencją UEFA C
kontakt tel.: 512 990 941

Zawodnik m.in.: LKS Pozowianka Pozowice oraz LKS Sokół Przytkowice. Ze względu na odniesioną kontuzję, przedwcześnie zmuszony do zakończenia kariery zawodniczej. Od tego momentu, rozpoczął nowy etap pracy, już w roli trenera. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i kursach trenerskich. Bardzo lubiany przez najmłodszych adeptów piłki nożnej.

W naszym klubie, odpowiada za grupę TRAMKARZY oraz ORLIKÓW.


DSC01104 m

MICHAŁ TYLKA
Trener II klasy z licencją PZPN A
kontakt tel.: 502 044 936

Wychowanek KS Cracovia Kraków, z którą odnosił duże sukcesy jako zawodnik. Gdyby nie powtarzające się kontuzje, to kto wie jak przebiegałaby jego przygoda z piłką. Jako zawodnik reprezentował również barwy Sokoła Przytkowice oraz Sosnowianki Stanisław Dolny. Od kliku lat realizuje się jako trener, z powodzeniem prowadzi kolejne drużyny młodzieżowe oraz seniorskie. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach trenerskich. Wymagający trener, ceniony i lubiany przez zawodników.

W naszym klubie odpowiada za grupę JUNIOR STARSZY oraz JUNIOR MŁODSZY.


DSC01097 m


JANUSZ ŻMUDA

Trener z licencją UEFA B
kontakt tel.: 695 035 300

Wychowanek LKS Iskra Krzęcin, karierę zawodniczą kontynuował w takich klubach jak: TS Tramwaj Kraków oraz Borkowianka Borek. Jako trener związany z LKS Iskra Krzęcin, gdzie trenował kolejno prawie wszystkie grupy młodzieżowe. Trener seniorów Borkowianki Borek Szlachecki. Od 2012 r. związany z klubem z LKS Radziszowianka, w którym pełnił funkcję trenera Juniora Młodszego oraz Juniora Starszego. Z grupą Juniorów Starszych odniósł największy sukces uzyskując awans do I ligi. Obecnie w naszym klubie odpowiada za grupę SENIORÓW.


DSC00880m


ROBERT RADZISZOWSKI
Trener z licencją PZPN B
kontakt tel.: 608 691 197

Jako zawodnik występował m.in. w takich klubach jak TKS Skawinka, LKS Radziszowianka, Sokół Przytkowice, LKS Wiślanie Jaśkowice, LKS Rzozovia Rzozów, Borkowianka Borek Szlachecki. Od wielu lat trener piłki nożnej zarówno grup młodzieżowych jak również drużyn seniorskich. W swojej karierze trenerskiej pracował m.in. w takich klubach jak: LKS Leńczańka Leńcze (senior), Borkowianka Borek Szlachecki (senior, junior), LKS Radziszowianka (senior, junior, trampkarz), LKS Rzozovia Rzozów (senior). Obecnie Związany również z PKS Milenium Skawina (żaki) oraz LKS Wiślanie Jaśkowice (junior młodszy). W wolnych chwilach zapalony wędkarz. W naszym klubie odpowiada za II DRUŻYNĘ  SENIORÓW.