✅ Kmita Zabierzów – Radziszowianka Radziszów 2-8 (0-5) ✅
Kuba Paciorek 42’ ⚽️
Adam Jończyk 68’ ⚽️
Wojtek Słowiński 52’ ⚽️
W sobotni poranek, słoneczny na szczęście Naszym Juniorom przyszło mierzyć się z drużyną Kmity Zabierzów.
Od początku podopieczni trenera Michała Rzeszótko przejęli kontrole nad meczem, zagrażając raz po raz bramce gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył Seweryn Maślanka, kolejne trafienie dołożył Kałwa, w pierwszej połowie dołożyli trafienia kolejno Kuba Pciorek, Karol Lelek, oraz ponownie Maślanka, drużyna Kmity tylko raz sprawdziła czy na posterunku czujny jest Maciek Paciorek.
Druga połowa dużo gorsza, wkradło się rozluźnienie i brak koncentracji, spowodowało to utratę dwóch bramek.
W drugiej połowie sytuacji było mnóstwo lecz do sieci piłkę wpakować udało się Wojtkowi Słowińskiemu, któremu serdecznie gratulujemy debiutanckiej bramki dla Radziszowianki, oraz Jończykowi i Kałwie.
Brawo chłopcy ! 💪
Trener Rzeszótko po meczu:
-„ Mieliśmy pełną kontrolę nad meczem, sporo sytuacji, wynik spokojnie mógłby być większy, gdyby więcej chłodnej głowy zachowali zawodnicy pod bramką przeciwnika.
Wiem, że koncentracja przy wyniku 5-0 jest mniejsza, lecz nie możemy tracić dwóch bramek z błędów, które nie mogą się nam przydarzyć, na drugą połowę praktycznie nie wyszliśmy, trening w poniedziałek o 18:30 – musimy to wybiegać 👊