KS Soła Oświęcim
oraz ekipy
AP Radziszowianka rocznik 2010
a także wiernych fanów naszej drużyny🤩, którzy wybrali się na boisko w Oświęcimiu.
75 minutowy pojedynek chyba zrównoważył niedogodności jakie zaproponowała aura😋.
Nasi zawodnicy po objęciu prowadzenia uśpili swoją czujność i następnie czterokrotnie wyjmowali piłkę z siatki🥅.
Strat nie udało się odrobić również w drugiej tercji i na ostatnie 25 min wyszliśmy z dwubramkowym deficytem – 4:6.🤨
Nasi chłopcy najlepsze zostawili na koniec, trafiają kolejno : Nikodem, 2x Przemek i Leon, który w finezyjnym sposób🙃 wykończył akcję co pozwoliło objąć naszej drużynie prowadzenie 8:6.💪
Gospodarze zdobywają bramką kontaktową ale nasi gracze nie oddają już zwycięstwa i po obustronnie 🤜🤛dobrym pojedynku kończymy mecz zwycięstwem 8:7.😎