📆 12.09.2020
⏰ Godz. 12:00
🏟 Skawina

W inauguracyjnym pojedynku ligi Orlików spotkaliśmy się z drużyna Piasta Skawina.
Początek meczu z wyraźną przewagą naszych graczy, jednak oddawane strzały były w większości w środek bramki lub z nieprzygotowanych pozycji.
Rywale rzadko gościli pod naszą bramka, jednak to im podczas jednej z takich wycieczek udało się wepchnąć piłkę do naszej siatki i z takim wynikiem zeszliśmy na przerwę.
Drugą część spotkania rozpoczęliśmy do bramki Kacpra⚽️ i wyrównania pojedynku… niestety, wtedy nastąpił nasz najgorszy okres w meczu; w ciągu 5 minut tracimy 3 gole – dwie kontry, jedna strata piłki w środku pola doprowadziły do wyniku 4:1 dla rywali.
Nie zraziło to zawodników Radziszowianki, którzy konsekwentnie starali się realizować założenia nakreślone przez Trenera.
Dobry gra przyniosła rezultaty: Leon⚽️, Nikodem⚽️ i 2x Przemek⚽️⚽️ i mamy 4:5!
Przeciwnicy nie składają broni i tym razem oni trafiają 3x, ponownie wychodząc na prowadzenie.
Walczymy do końca – zdobywamy bramkę kontaktową jednak nie udaje się już doprowadzić do wyrównania,
Tak więc po emocjonującym meczu ulegamy 7:6.
Podsumowanie: było zaangażowanie, chęć walki, całkiem niezłe pomysły na rozegranie akcji – zabrakło skuteczności.