Milenium Skawina – Radziszowianka Radziszów 3:11 Orliki.

Milenium Skawina – Radziszowianka Radziszów 3:11

Kacper⚽️⚽️
Nikodem⚽️⚽️
Bartosz⚽️⚽️
Franek⚽️
Już w pierwszej akcji tego meczu nasza drużyna uzyskała prowadzenie, co prawda w 5 minucie gospodarze wyrównali, ale w dalszej części spotkania dokumentowaliśmy przewagę kolejnymi golami kończąc pierwszą połowę wynikiem 2:5.
Zaraz po przerwie jeszcze raz daliśmy się zaskoczyć rywalom, którzy doprowadzili do stanu 3:5 – od tego momentu już tylko zawodnicy Radziszowianki cieszyli się z kolejnych goli dokładając jeszcze 6 trafień.
Bramka meczu: Franek Kozanecki uderzenie z dystansu.
Radziszowiaka: M.Bartuś – D.Jezioro, F.Kozaneck, K.Friedel – S.Szczypczyk, L.Madeja, N. Ożóg oraz B.Maliszewski, F.Raputa.