10. Grzegorz Sochan
12. Adrian Wcisło

Wynik Futbolica Kraków – Radziszowianka 2-2

Najlepszy zawodnik Łukasz Baranik ( 2 bramki)

Dnia 18.05.2019 przyszło nam zmierzyć się z liderem naszej grupy Futbolicą Kraków. Młodziki Radziszowianki starali się zrewanżować rywalom po przegranym meczu w Radziszowie 4-5.

Pierwsza połowa nie była dobra wykonaniu zawodników. Dużo nie dokładnych podań oraz brak koncentracji. Niestety to spowodowało że wynik po pierwszej połowie był 2-0 dla drużyny gospodarze.
W drugiej połowie zawodnicy Radziszowianki dużo lepszej weszli w mecz. Od razu pojawiły się sytuacją pod bramką gospodarzy.Po rzucie rożnym w polu karnym łapany był Łukasz Baranik i sędzie podygtował rzut karny dla Radziszowianki. Sam poszkodowany wykorzystał rzut karny. Zdecydowanie to podziałało pozytywnie na drużynę i nakręciło kolejne ataki gości. Kiedy drużyna młodzików była blisko zdobycia gola na 2-2 , sędzia podyktował rzut karny dla Futboliki, jednak świetną paradą popisał się bramkarz młodzików Grzegorz Cora ( Widać że treningi z trenerem Siergiejem nie idą na marne) . Druga połowa była naprawdę bardzo dobra piłkarsko. Trenerzy i rodzice na pewno byli zadowoleni z widowiska. 6min przed końcem spotkania znowu Łukasz Baranik popędził lewą stroną i ściął do środka mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Niestety wynik nie uległ zmianie do końca spotkania pomimo szans drużyny gospodarzy jak i gości.