Radziszowianka II – Niegoszowianka: 2 – 1

11.11.2015

Bramki: Michał Baliga '7, Kornel Apostolik ’13

Skład: Jakub Zubek, Marek Wcisło, Jacek Okarmus, Łukasz Tarko, Krzysztof Stefaniak, Mariusz Małysa, Maciej Odrazil ( ’65 Łukasz Zubek), Kornel Apostolik, Rafał Kotula, Janusz Żmuda ( ’78 Paweł Paciorek), Michał Baliga
W środę 11 listopada ostatni raz przed przerwą zimową kibicom zaprezentowała się druga drużyna Radziszowianki.Zaległy mecz o mistrzostwo klasy c z zespołem Niegoszowianki bardzo dobrze rozpoczęli zawodnicy gospodarzy którzy już w początkowej fazie meczu zdobyli dwa gole.Pierwsza bramka to składna akcja zespołu zapoczątkowana przez środkowych obrońców J.Okarmusa oraz M.Wcisło dobre rozegranie piłki w środkowej strefie boiska przez Żmude i Małyse bardzo dobre oskrzydlające podanie tego drugiego i po dobrym dośrodkowaniu piłki przez bardzo dobrze dysponowanego Kotule i znakomicie w polu karnym zachowuje sie najlepszy strzelec drużyny Baliga który spokojnym strzałem daje prowadzenie 1-0.Po kilku minutach dość przypadkowa wrzutka piłki w pole karne odbija piłkę obrońca gości jednak ląduje pod nogami Apostolika który pięknym strzałem pod poprzeczkę podwyższa na 2-0.Następne minuty to spokojna gra drużyny gospodarzy którzy kontrolowali grę jednak jeden błąd w przesunięciu formacji i z przypadkowej akcji tracimy bramkę na 2-1.Do przerwy wynik nie uległ zmianie mimo kilku sytuacji strzał Kotuli broni bramkarz kilka okazji po bardzo dobrze bitych kornerach przez Kotule nie wykorzystują Małysa oraz Okarmus którzy minimalnie przestrzeliwują głową obok bramki.Po przerwie drużyna Radziszowianki jak najszybciej chciała zdobyć trzeciego gola aby uspokoić grę i po prostopadłym podaniu Żmudy ze środkowej strefy znakomicie opanowuje piłkę Kotula wchodzi w pole karne gdzie jest powstrzymywany nieprzepisowo i mamy rzut karny.Niestety tym razem niezawodny Baliga przegrywa pojedynek z bramkarzem i nadal mamy 2-1.Mimo jeszcze kilku sytuacji wynik nie ulega zmianie wygrywamy i na znakomitym drugim miejscu kończymy pierwszą rundę rozgrywek.

DSC09998DSC09997DSC09992DSC09980DSC09979DSC09975DSC09969DSC09964DSC09963DSC09949DSC09908DSC09886DSC09896DSC09895DSC09892DSC09904