23.04.2017

image description

23.04.2017, Godzina 17.00, Radziszów

Skład:D. Maslak, P. Magiera, G. Gdula, M. Fic, J. Piwowar (’32 P. Paciorek), R. Kotula, R. Radziszowski, K. Lachman, K. Bruzda (’61 Sz. Ozóg), B. Firlej, M. Baliga

Po wyrównanym meczu w derbach Gminy Skawina, rezerwy Radziszowianki przegrały 1-0. Pierwsza połowa była z niewielką przewagą gości, którzy wykorzystali nieporozumienie w linii obrony Radziszowianki i strzelili gola – jak się okazała na wagę 3 punktów. W II połowie zdecydowanie więcej z gry oraz sytuacji stworzyli podopieczni Roberta Radziszowskiego – swoje szanse na zdobycie gola mieli m.in Bogus Firlej i Kamil Łachman. Pomimo bardzo dużego naporu w końcówce meczu – wynik nie uległ już zmianie a 3 punkty pojechały do Pozowic.