Radziszowianka – Liszczanka: 3-1

21.08.2016

Bramki: S. Lenda 34′, Ł. Krupnik 67′, S. Sekuła 89′.

W inauguracyjnym meczu klasy A sezonu 2016/17 drużyna Radziszowianki pokonała na własnym stadionie Liszczankę 3:1.

Mecz rozpoczął się bardzo niekorzystnie dla gospodarzy – już w 2 minucie stracili bramkę – jednak z upływem czasu podopieczni Michała Tylki zdominowali środek pola. Na efekty cierpliwie budowanych ataków trzeba było czekać aż do 34 minuty, wówczas po wrzutce w pole karne najprzytomniej zachował się Sławek Lenda, który z kilku metrów penie pokonał bramkarza gości. Na przerwę drużyna Radziszowianki schodziła z wynikiem remisowym a  2 połowa pomimo intensywnych opadów deszczu zapowiadała się bardzo ciekawie, bowiem żadna z drużyn nie była zainteresowana wynikiem remisowym.

W 67 minucie po wrzutce z rzutu wolnego z 32 metrów, piękna bramkę strzałem szczupakiem z 14 metrów zdobył Łukasz Krupnik.

Ozdoba meczu była strzelona bramka przez Sebastiana Sekułę w końcówce meczu – uderzeniem z około 40 metra przelobował bramkarza gości i to gospodarze zainkasowali komplet punktów!!!

Udane rozpoczęcie nowego sezonu – oby tak dalej!!!