Radziszowianka Radziszów – Millenium Skawina 5:2. Trampkarze.

Radziszowianka Radziszów – Millenium Skawina 5:2

⚽️⚽️ Łukasz Baranik
⚽️⚽️ Krystian Lelek
⚽️ Krystian Haja
Skład:G.Cora,Ł.Rydz,E.Mrowiec, M.Filcek,G.Kraczek, K.Lelek, K.Okarmus, K.Sulima, Ł.Baranik, M.Staniszewski,K.Haja, M.Doroz, A.Gurdak, A.Wcisło,D.Sikora, M.Płonka, M.Mazurkiewicz, K.Saferna, P.Kubas
W ostatniej kolejce trampkarze zmierzyli się w derbowym meczu z Millenium Skawina. Był to mecz z rodzaju o „6 pkt”. Po pierwsze derby, po drugie ostatnia kolejka, po trzecie tylko wygrana gospodarzom daje utrzymanie w 2 lidze trampkarzy. Chłopcy wyszli bardzo zmotywowani na mecz, widać że od samego początku starali się kreować sytuację oraz dążyć do strzelenia bramki. Przyniosło to efekt w postaci pierwszej bramki która strzelił Łukasz Baranik po bardzo ładnej dwójkowej akcji z Kacprem Okarmusem. Niestety po objęciu prowadzenia nasza gra wyglądała słabiej i druga część pierwszej połowy należała do drużyny gości i niestety po dwóch oddanych strzałach w światło bramki tracimy już dwa gole. Wynik do przerwy 2-1 dla gości.
Mogło by się wydawać że będzie ciężko ale to jaką przemianę mentalną w przerwie przeszli zawodnicy to napawa optymizmem. Od początku drugiej połowy gospodarze grali dokładniej, szybko i co najważniejsze skutecznie. Po skladnej akcji Radziszowianki Krystian Haja doprowadza do remisu 2-2, ta bramka jeszcze bardziej na kręcą naszych zawodników, kilka minut później po dobrej,szybkiej akcji sędzia słusznie dyktuje karnego dla gospodarzy. Pewnie „11” wykorzystuje Łukasz Baranik. Prowadzimy 3-2 I nasza drużyna dalej gra to co umie najlepiej i czego konsekwencją jest podyktowany kolejny rzut karny dla drużyny gospodarzy. Tym razem pewnie karnego wykorzystuje Krystian Lelek. W defensywie świetnie dyryguje Mikołaj Filcek, w środku pola każdą piłkę przecina Karol Sulima i z przodu grę kreuje Łukasz Baranik, Krystian Lelek i Kacper Okarmus. W dalszej części gry, mecz się trochę wyrównuje, drużyna gości dochodzi do głosu ale bardzo pewnymi interwencjami popisuje się bramkarz Grzegorz Cora. Przez to że drużyna Millenium się otworzyła, stwarzały się przestrzenie do kontr ataków i właśnie po jednym z takich szybkich akcji dobrym strzałem za pola karnego popisał się Krystian Lelek i prowadzimy 5-2. Koniec meczu. Radość chłopców olbrzymia i w pełni zasłużona. Ten sezon nie był łatwy ale nauczył Nas pokory i ciężkiej pracy która przyniosła efekt w postaci utrzymania się w dobrej lidze. Co nas czeka w przyszłości nie wiemy ale wiemy jedno napewno nigdy nam nie zabraknie charakteru na boisku😀😀😀😀
BRAWO PANOWIE👍👍👏👏
Trener Michał Płazieński po mecz : „Chcialbym pogratulować zawodnikom, wykonali dzisiaj kapitalną prace. Udowodnili że cieżką pracą i odpowiednim podejściem mentalnym na boisku jesteśmy w stanie wygrywać mecze.Dziekuję drużynie Millenium Skawina za emocjonujacy dwumecz. Bardzo się cieszę z utrzymania w tej lidze ponieważ uważam że bardziej będziemy sie rozwijać grając z silniejszymi zespołami. Wierzyłem w nich mocno, już w meczu z Tramwajem pokazali że grają dobrą piłkę. Na koniec chcialbym podziekowac za ten sezon rodzicom za to że zawsze byli z zawodnikami i motywowali ich do ciężkiej pracy oraz zawodnikom z którymi uwielbiam pracować😀