Radziszowianka Radziszów – Tramwaj Kraków 1-2 (0-2)❌
Karol Sikora 65’ ⚽️

Skład:
Maciek Paciorek – Adam Jończyk, Patryk Czarnomski(55’ Wiktor Skrobiszewski), Patryk Kałwa, Wojciech Krygier(46’ Seweryn Maślanka) – Karol Sikora, Hubert Ziarko, Karol Górka(60’ Krystian Lelek), Kuba Paciorek – Kacper Janik(75’ Wojeich Słowiński), Karol Lelek(46’Bartek Kubas)
Trener: Michał Rzeszótko
Mecz rozpoczął się od ataków naszej drużyny i to my byliśmy bliżsi tego, by objąć prowadzenie w meczu.
Kapitalne sytuacje do zdobycia bramki miał Kuba Paciorek, któremu przeszkodził kapitalnie dysponowany w pierwszej połowie bramkarz drużyny Tramwaju.
Pierwsza bramka dla gości padła po tzw. „strzale życia”, gdzie pilka wyładowała w samym okienku bramki.
Mimo straconej bramki nasza drużyna raz po raz zagrażała bramce Tramwaju.
Mimo naporu naszych juniorów to goscie wychodzą na dwubramkowe prowadzenie, po faulu Krygiera, rzut karny pewnie zamienil na bramkę napastnik przyjezdnych.
Druga połowa zaczęła się ponownie jak pierwsza, od paru dogodnych sytuacji, lecz dzisiaj to nie był mecz naszych juniorów.
Dopiero po strzale z rzutu wolnego Karol Sikora zdobył bramkę kontaktową i dał nadzieje na zdobycz punktową w tym meczu⚽️
Mimo dalszego naporu na bramkę Tramwaju mecz zakonczyl się porażką 1-2 i passa trzech zwycięstw z rzędu dobiegła końca.
Trener Michał Rzeszótko:
„Nie był to zły mecz w naszym wykonaniu, dlatego jest niedosyt.
Cieszy mnie mnóstwo stworzonych sytuacji bramkowych, a martwi mnie ich wykorzystywanie.
Wygrywamy razem, przegrywamy razem, dziś nie był to nasz dzień, liczę, że w następnej kolejce chłopaki pokażą na co ich stać”