Radziszowianka – Wisła Jeziorzany: 1 – 1. Sparing seniorzy

Radziszowianka – Wisła Jeziorzany: 1 – 1.

Bramki: Michał Rzeszótko ’70

Skład: Testowany, P. Paciorek, M. Wcisło, R. Wasyl, B. Baliga, J. Okarmus, T. Baliga, S. Romek,  K. Kurek, Ł. Krupnik, M. Zięcik oraz D. Maślak, M. Sosin, M. Grzesik, M. Rzeszótko, J. Karaś, M. Firlej, B. Firlej, S. Lenda, A. Jasiołek

Janusz Żmuda.
Kolejna gra przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych za nami. Tym razem w piątkowy mroźny wieczór naszym rywalem był zespół Wisły Jeziorzany. W pierwszej połowie nasza gra można powiedzieć miała dwie twarze, mieliśmy momenty całkiem niezłe ale i były bardzo słabe, przede wszystkim mieliśmy bardzo dużo strat przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Rrównież nie najlepiej organizowaliśmy się po stracie piłki w momencie prowadzenia ataku pozycyjnego. W 30 minucie po jednej z takich strat (można powiedzieć że to my doprowadziliśmy  zawodnika gości do sytuacji sam na sam z bramkarzem i zrobiło się 0-1.W pierwszej odsłonie również kulała nasza gra pod bramką rywala, nie stwarzaliśmy sytuacji naszym zawodnikom ofensywnym i ciężko było o gole.
Druga odsłona to już dużo lepsza gra w naszym wykonaniu raz po raz dochodziliśmy do sytuacji bramkowych jednak brakowało skuteczności i troszkę szczęścia. W 70 min po ładnej akcji zespołowej bramkę na 1-1 zdobył M.Rzeszótko.
Przed startem ligi która zbliża się wielkimi krokami musimy wyeliminować proste straty przy wyprowadzaniu piłki jak i organizacje gry po stracie piłki.
W meczu nie wystąpili W. Piwowarczyk(choroba), M.Bierówka(sprawy prywatne) oraz G.Kościelniak (kontuzja)