TĘCZA PIEKARY II – RADZISZOWIANKA II 1:4

TĘCZA PIEKARY II – RADZISZOWIANKA II
29.05.2016 r., godz. 14.00
wynik 1:4

Bramki: M. Baliga (9′), R. Kotula 3 (18′, 37′, 61′).

Bardzo dobry mecz w wykonaniu drużyny rezerw Radziszowianki. Od pierwszych minut spotkania ton grze nadawali podopieczni trenera Roberta Radziszowskiego. Już w 9 minucie spotkania po zagraniu w polu karnym ręką pewnym strzałem, z rzutu karnego, Michał Baliga dał prowadzenie Radziszowiance. Skrzydłami sunęły ataki naszych zawodników, i tak po kwadransie powinno być już  3:0. W 18 minucie spotkania, miała miejsce najładniejsza akcja meczu: dwójkowe rozegranie w środku pola Rafała Kotuli i Michała Baligi, którzy oszukali defensywę gospodarzy. Po kombinacyjnej grze i lobie nad obroną, Rafał Kotula technicznym strzałem zdobył kolejna bramkę. Kilkanaście minut później, po dynamicznym wejściu z prawej strony boiska i dokładnym podaniu Kornela Apostolika kolejną bramkę zdobył Rafał Kotula.

Gracze tęczy w pierwszej połowie meczu tylko raz zagrozili bramce Radziszowianki strzałem z rzutu wolnego z okolicy 23 metra.

Druga połowa to spokojna, odpowiedzialna i rozważna gra zawodników z Radziszowa. W 61 minucie spotkania pięknym uderzeniem, zza linii pola karnego, popisał się Rafał Kotula, który skompletował w tym meczu hat trica 🙂 Tym samym ma na koncie 7 bramek zdobytych w rundzie wiosennej! W 82 minucie sędzia nie uznał jeszcze gola zdobytego przez Szymona Ożoga, dopatrując się faulu w polu karnym. Przed szansą w ostatnich minutach spotkania stanął również Robert Pustelnik, jednak silnie uderzona piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy.

Zasłużone i pewne zwycięstwo zawodników z Radziszowa, którzy kolejne dwa mecze rozegrają na własnym stadionie, odpowiednio ze Sparta Przeginia Duchowna oraz Gwiazdą Ściejowice.