LIGOWE PODSUMOWANIE TRAMPKARZY – Sezon 2018/2019.

6.KOLEJKA

Płaszowianka Kraków – Radziszowianka Radziszów 6-0 (2-0)

Skład:Kamil Okarmus(Piotr Sasor), Konrad Lenik, Kacper Morawa, Filip Solarz, Wojciech Krygier(Karol Jaskuła), Kacper Mazur(Roch Sobota), Seweryn Maślanka(Patryk Czarnomski), Hubert Ziarko, Bartłomiej Kubas(Krystian Kwiatkowski), Patryk Kałwa(Karol Lelek), Norbert Kapuściński(Bartłomiej Rydz)

Mecz, w którym praktycznie każdy błąd wykorzystywali gospodarze. Do momentu, gdy padły pierwsze dwie bramki, mecz był równy, każdy miał po dwie 100%-owe sytuacje, niestety gospodarze w dzisiejszym dniu byli skuteczni i wypunktowali naszych trampkarzy.

7.KOLEJKA

Radziszowianka Radziszów – Cracovia ll Kraków 0-7 (0-3)

Skład:Kamil Okarmus(Piotr Sasor), Konrad Lenik, Kacper Morawa, Filip Solarz, Wojciech Krygier(Karol Jaskuła), Kacper Mazur(Roch Sobota), Seweryn Maślanka(Patryk Czarnomski), Bartłomiej Kubas(Krystian Kwiatkowski), Patryk Kałwa(Karol Lelek), Norbert Kapuściński(Bartłomiej Rydz)

W dniu dzisiejszym naszym trampkarzom przyszło rywalizować z dobrze umiejącą kontrolować piłkę i operować nią drużyną Cracovii. Pierwsza połowa i szybko stracona bramka nie załamała chłopców, którzy próbowali walczyć ile sił w nogach, niestety to goście w dniu dzisiejszym byli drużyną lepszą.

8.KOLEJKA

Radziszowianka Radziszów – Orzeł Sidzina 3-0 (1-0)

bramki: Patryk Kałwa, Hubert Ziarko x2

Skład:

Kamil Okarmus, Konrad Lenik, Kacper Morawa, Filip Solarz, Wojciech Krygier(Karol Jaskuła), Kacper Mazur(Roch Sobota), Seweryn Maślanka(Patryk Czarnomski), Hubert Ziarko, Bartłomiej Kubas, Patryk Kałwa(Karol Lelek), Norbert Kapuściński(Bartłomiej Rydz)

W tym meczu nasze chłopaki pokazały futbol bardzo wyrachowany, pewni w obronie, umiejętnie konstruowali akcje ofensywne. Ogólnie bardzo dobry mecz, jedyna rzecz do której można się przyczepić, słaba skuteczność. Bardzo dobra postawa Kamila Okarmusa we wcześniejszych meczach, który w końcu zachował czyste konto. Oby tak dalej chłopcy !!!

9.KOLEJKA

Wawel Kraków – Radziszowianka Radziszów 6-0 (3-0)

Skład:

W tym meczu drużyna Wawelu Kraków wykorzystała wszystkie słabe punkty naszych chłopców, słabe krycie przy stałych fragmentach gry, czy słaba organizacja po utracie piłki. Nie był to dzień naszych chłopców, lecz do końca sezonu zostało jeszcze parę spotkań, każda porażka uczy i trener musi wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby było lepiej.

10.KOLEJKA

Radziszowianka Radziszów – Zwierzyniecki 3-0 VO

11.KOLEJKA

Radziszowianka Radziszów – Pogoń Skotniki 0-5 (0-1)

Skład:

W dniu dzisiejszym przyszło nam rywalizować z najlepszą drużyną w lidze, Pogonią Skotniki. Ustawiona drużyna Radziszowianki bardziej defensywnie, z możliwością szukania kontrataków. Pierwsza połowa, bardzo wyrównana, praktycznie bez sytuacji bramkowych. Pod koniec po błędzie obrońców straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Druga połowa już nieco słabsza w wykonaniu naszych chłopców, mądre granie piłką gości, którzy zmuszali nas do biegania poskutkowała kolejnymi błędami i stratą kolejnych bramek. Mimo wszystko chłopcy pokazali charakter i walczyli, lecz było bardzo ciężko.

12.KOLEJKA

Kmita ll Zabierzów – Radziszowianka Radziszów 1-6 (1-3)

bramki: Bartłomiej Kubas, Norbert Kapuściński, Karol Lelek x2, Patryk Kałwa,

Skład:

W końcu nasze chłopaki odpaliły, kontrolowały mecz, utrzymując się długo przy piłce. Duży koncert strzelecki, spora liczba podań, bardzo dobry mecz w obronie, dużo akcji oskrzydlających. Jeden z lepszych meczy w lidze naszego zespołu, zakończony wysokim zwycięstwem. Oby tak dalej brawo.

13.KOLEJKA

Radziszowianka Radziszów – Płaszowianka Kraków 2-0 (1-0)

bramki: Patryk Kałwa, Bartłomiej Kubas

Skład:

Kamil Okarmus, Konrad Lenik, Kacper Morawa, Filip Solarz, Wojciech Krygier(Karol Jaskuła), Roch Sobota, Seweryn Maślanka(Patryk Czarnomski), Hubert Ziarko, Bartłomiej Kubas, Patryk Kałwa(Karol Lelek), Norbert Kapuściński(Bartłomiej Rydz), Maciej Paciorek

W ostatnim meczu u siebie przyszło nam rywalizować z drużyną Płaszowianki Kraków. Mecz inny, ponieważ rozgrywany pierwszy raz na głównej płycie Radziszowianki, chłopcy uradowani tym faktem, wyszli zmobilizowani na boisko.

Mecz był kontrolowany przez naszą drużynę, większe posiadanie piłki, parę groźnych sytuacji i tyle. Konkretniej zaatakowała Radziszowianka pod koniec pierwszej połowy i w sytuacji sam na sam z bramkarze, udało się go przelobować Patrykowi Kałwie i 1-0. Druga połowa była podobna, większa kontrola piłki przez naszą drużynę, parę groźnych sytuacji jednych i drugich ale bez skutecznie. W 55 minucie Bartek Kubas uderzył z rzutu wolnego tak, że bramkarz gości bez szans i mamy 2-0. Pod koniec sytuacja zrobiła się bardziej nerwowa, sporo fauli, sporo kar dwu minutowych, na szczęście udało się dowieźć wynik 2-0 do końca. Podsumowując, kolejny bardzo udany mecz naszych chłopców, liga się zakończyła, a chłopcy dopiero teraz odpalili.

TRZEBA WSPOMNIEĆ RÓWNIEŻ O RODZICACH, KTÓRZY NA KAŻDYM MECZU LICZNIE PRZYBYWAJĄ NA MECZE NASZYCH CHŁOPAKÓW. DOBRA ATMOSFERA, GŁOŚNY DOPING, GRILL – BRAWO RODZICE !!!

I TAK ZBLIŻA SIĘ KONIEC SEZONU TRAMPKARZY W II LIDZE.

Za tydzień w niedziele ostatni mecz z Cracovią II Kraków – wyjazd !