Trzecia kolejka-JUNIOR STARSZY

15.04.2015

W niedzielne popołudnie jun.str.Radziszowianki Radziszów podejmowali na własnym obiekcie drużynę Przemszy Klucze.Mecz dobrze rozpoczeli gospodarze i już w 5min kapitalnym uderzeniem z 25m w samo okienko wynik otworzył Prusak.W 28 min wychodzącego sam na sam z bramkarzem M.Firleja nieprzepisowo powstrzymuje obrońca gości,a że wszystko dzieje się w polu karnym sędzia dyktuje jedenastke oraz pokazuje czerwony kartonik obrońcy gości.Karnego pewnie wykorzystuje Basta i mamy 2-0.W 42min ładną akcje gospodarzy z prawej strony i dośrodkowaniu M.Firleja na bramkę strzałem głową zamienia Niechaj i do przerwy prowadzimy 3-0.Druga połowa to spokojna gra drużyny Radziszowianki i kntrola meczu,na 4-0 pdwyższa Stępkowski a wynik meczu ustala po ładnym dośrodkowaniu M.Fica M.Firlej,który z 7m pakuje piłke pod poprzeczkę bramki gości.Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo drużyny jun.str.Radziszowianki Radziszów oby tak dalej w kolejnych potyczkach gdyż naszym celem jest jak najlepsza gra oraz awans drużyny do pierwszej ligi.