Wisła Jeziorzany – Radziszowianka 0:0

27.04.2015

zdjęcie 1 (2)zdjęcie 1zdjęcie 2zdjęcie 3zdjęcie 4 (2)zdjęcie 4zdjęcie 5 (2)

W niedzielne popołudnie drużyna Radziszowianki zmierzyła sie z 3 drużyna w tabeli – Wisła Jeziorzany.

Mecz rozpoczął się spokojną grą z obu stron i w zasadzie w I połowie druzyna Wisły nie stworzyła żadnej sytuacji bramkowej a Radziszowianka po kapitalnym uderzeniu Kamila Łachmana była bliska objęcia prowadzenia.

II połowa meczu była zdecydowanie lepsza. Mecz toczył sie w dużym tempie i obfitował w spora ilość sytuacji podbramkowych. Dzięki świetnej dyspozycji Naszego bramkarza – dawida maślaka nie straciliśmy żadnej bramki – 2 obronione sytuacje sam na sam!!!

Mieliśmy również swoje okazje do strzelenia bramki – Łukasz Krupnik, Paweł Bodzioch, Rafał Wasyl – jednak żaden strzał nie zamienił się w bramkę.

Na 5 minut przed końcem spotkania zawodnik Wisły odbił dwukrotnie piłke ręką w polu karnym, jednak sędzie nie wskazał na rzut karny. Była to największa kontrowersja tego meczu.

Mecz zakończył sie remisem 0:0 i znów musimy odrabiać punkty do będącej na 1 miejscu drużyny Tęczy Piekary. Okazja do tego będzie już za tydzień na stadionie Radziszowianki w meczu na szczycie właśnie z drużyna z Piekar.