AKADEMIA – ORLIK E1

16.10.2023

 
[AKADEMIA – ORLIK E1]
Emocje i Duch Drużyny – Nasi zawodnicy na Turnieju ORLIKÓW E1 w Swoszowicach!
W ostatnią sobotę, miłośnicy piłki nożnej mieli okazję śledzić niezwykłe widowisko na obiektach WLKS Krakus Swoszowice.
Drużyna ORLIKOW E1 wzięła udział w szybkim i pasjonującym turnieju piłkarskim️ W sumie na murawie rywalizowało sześć drużyn, a formuła turnieju – każdy z każdym – oraz dostępność trzech boisk stworzyły atmosferę nieustannej rywalizacji. To wspaniałe wyzwanie, które sprawiło, że nasi zawodnicy nie mieli chwili na oddech. W tym miejscu trudno nie docenić organizatorów za tę emocjonującą formułę rozgrywek
Choć w tej kategorii wiekowej wyniki i miejsca nie są priorytetem, to nasi młodzi piłkarze udowodnili, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i wspólne doświadczenia na boisku. Śmiech, determinacja i pasja były widoczne na każdym kroku, a zawodnicy ORLIKOW E1 reprezentowali nasz Klub z godnością i zapałem!
Turniej ten przypomina nam, że sport to nie tylko rywalizacja, ale również wspólna zabawa, rozwijanie przyjaźni i kształtowanie charakteru.
Nasza drużyna ORLIKOW E1 może być dumna z tego, co osiągnęła, niezależnie od wyników. Wszystko to wpisuje się w ducha piłki nożnej i wartości, które przekazujemy młodym zawodnikom.
Mamy nadzieję, że to tylko jedno z wielu takich wydarzeń, gdzie Radziszowianka Radziszów będzie miała okazję do wspólnej rywalizacji i radości z piłki nożnej.
Gratulujemy drużynie ORLIKOW E1 za udział i zaangażowanie, które zaprezentowali na tym turnieju. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy i niezapomniane chwile na boisku!

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.