AP PROFI vs Radziszowianka Radziszów 3-7 (0-4)
Gabriel Kraczek ⚽️
Mateusz Mazurkiewicz ⚽️
Bramka samobójcza ⚽️

G.Cora-Ł.Rydz, D.Sikora, K.Sulima,P.Kubas, E.Mrowiec, M.Doroz, A.Wcisło,G.Kraczek, A.Gurdak, K.Okarmus, Ł.Baranik , M.Płonka, M.Mazurkiewicz, K.Saferna

Zdecydowanie zdominowaliśmy przeciwnika. Szybko przejęliśmy kontrolę nad meczem i chociaż gospodarze bardzo długo się bronili oraz starali się stwarzać okazję, to drużyna trampkarzy dobrze się broniła. Pierwsza bramka padła po bardzo mocnym strzale Łukasza Baranika wpadając w samo okienko bramki przeciwnika. Po strzeleniu bramki drużynie gości zdecydowanie łatwiej się grało. Raz po raz stwarzali sobie sytuację i tak dołożyli kolejne bramki: Łukasz dwie i Gabryś jedną. Na przerwę schodzilismy z wynikiem 0-4. Na drugą połowę wdarło się rozluźnienie i straciliśmy w krótkim odstępie czasu 3 bramki, jednak potrafiliśmy odpowiedzieć i mecz zakończył się wynikiem 3-7.
Już w środę następny mecz u siebie ze Świtem Krzeszowice. Liczymy na doping naszych kibiców.

Co powiedział Trener Michał Płazieński po meczu:

„Jestem bardzo zadwolony z drużyny. Mimo że nie ustrzegliśmy sie błędów to pokazaliśmy lepszą grę. Momentami graliśmy tak jak zakładaliśmy. Jednak od poniedziałku wracamy do ciężkiej pracy.Już w środę kolejny następny mecz”