O.Sukta, ,M.Filcek, K.Lelek, S.Poskróbek, Ł.Baranik(C) ,D.Sikora,K.Saferna,
A.Gurdak, G.Kraczek, K.Haja, P.Kubas, E.Mrowiec,A.Wcisło,M.Doroz,N.Planta, M.Płonka,
Trener: Michał Płazieński
Opis meczu:
W sobotę zagraliśmy z Victoria KRAKÓW. W tym meczu bardzo dobrze się zaprezentowaliśmy jako drużyna. Szybko przyjęliśmy kontrolę nad meczem. Nie pozwalaliśmy na wiele przeciwnikowi. Świetnie spisywaliśmy się w obronie. Nie dopuszczaliśmy przeciwnika do naszej bramki. Bardzo dobrze prezentowaliśmy się w środku pola. Dzięki dobrej grze szybko Łukasz zdobył bramkę na 1-0 Po bardzo dobrej akcji. Chłopaki dalej prowadzili grę i dominowali nad przeciwnikiem. Bardzo dobre stałe fragmenty gry w naszym wykonaniu zaowocowały kolejną bramka na 2-0 zdobytą przez Szymona. Do przerwy nic się nie zmieniło.
W drugiej połowie kolejnymi atakami nękaliśmy gości. Dzięki naszej doskonałej grze w obronie nawet kontry był szybko zatrzymywane przez naszych obrońców.
Przycisnwlismy dalej przeciwnika i Łukasz zdobył kolejną bramkę na 3-0. Nasi zawodnicy rezerwowi również pokazali się z dobrej strony.
Na końcu meczu udało się zdobyć bramkę na 4-0 przez Krystiana i więcej już się nic nie wydarzyło. Mecz zakończył się wynikiem 4-0.
Był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.
Gratuluajce i liczymy na mocne zakończenie sezonu.
Trener Michał Płazieński powiedział po meczu: ,,Byl to bardzo dobry nasz mecz. Nie pozwalalismy przeciwnikowi na nic. Dobrze konstruowaliśmy akcje z przodu. Jednak najbardziej mnie cieszy że zagraliśmy na zero z tylu. Linia obrony oraz defensywny pomocnik spisywali się doskonale. Został nam ostatni mecz sezonu do którego musimy się dobrze przygotować”