TRENING NABOROWY Rocznik : 2022 , 2021 , 2020, 2019 i starsi

15.05.2026

 
 
TRENING NABOROWY ⚽️
Rocznik : 2022 , 2021 , 2020, 2019 i starsi:)
Hej dzieciaki 👋 już od 23 maja w każdą sobotę o godzinie 09:00 będziecie mogli uczestniczyć w prawdziwych treningach piłkarskich 😍
Drodzy rodzice, wychowanie prze sport jeden z najlepszych sposobów na poprawę kondycji fizycznej Waszych pociech😇
Dziecko, które regularnie trenuje wzmacnia swoje mięśnie, kości i stawy 🫀a aktywność fizyczna korzystnie wpływa na procesy poznawcze 🧠
Nie czekaj dłużej, przyjdź i przekonaj się że piłka nożna jest SUPER 💥
  • ➡️ GDZIE: Boisko Orlik Radziszowianki, ul. Skawińska 3
  • ➡️ KIEDY: Każda sobota począwszy od 23 maja, zawsze od godziny 09:00
  • ➡️ KOSZT: Jedynie 40zł/zawodnik
  • ➡️ ZAPISY: Edyta Solarz 660-451-047
🤩️ SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🤩
 
 
 
 

Akademia Radziszowianki ze Złotym Certyfikatem PZPN

Przejdź do treści

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.