13.05.2026
Za nami kolejny pełen emocji i uśmiechu turniej Skrzatów, który odbył się na orliku w Skawinie! 

Gospodarzem wydarzenia była drużyna AP Champions, której dziękujemy za świetną organizację i sportową atmosferę 
Nasza drużyna miała okazję rozegrać wiele wartościowych meczów, między innymi z zespołem Iskrą Krzęcin. Było mnóstwo zaangażowania, pięknych akcji i przede wszystkim dobrej zabawy 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę i rodzicom za doping! 
Każdy taki turniej to kolejne cenne doświadczenie i krok do przodu dla naszych małych piłkarzy! 



Akademia Radziszowianki ze Złotym Certyfikatem PZPN
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.