15.05.2026
Serdecznie zapraszamy Szkoły Podstawowe do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, który odbędzie się dnia 21 maja (czwartek) na obiektach sportowych Radziszowianki Radziszów.
Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych:
• Klasy IV–VI Szkoły Podstawowej
• Klasy VII–VIII Szkoły Podstawowej
Zawody będą odbywać się w godzinach 11:00–13:00, równocześnie na dwóch boiskach w formule 6+1.
Celem turnieju jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży , integracja uczniów, rozwijanie pasji sportowych oraz rywalizacja w duchu fair play.
Zapewniamy sportową atmosferę, dobrą zabawę oraz nagrody dla uczestników.
Szczegóły organizacyjne oraz regulamin turnieju zostaną przesłane bezpośrednio po zgłoszeniu.



Akademia Radziszowianki ze Złotym Certyfikatem PZPN
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.