Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

15.05.2026

 
 
Serdecznie zapraszamy Szkoły Podstawowe do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, który odbędzie się dnia 21 maja (czwartek) na obiektach sportowych Radziszowianki Radziszów.
Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach wiekowych:
• Klasy IV–VI Szkoły Podstawowej
• Klasy VII–VIII Szkoły Podstawowej
Zawody będą odbywać się w godzinach 11:00–13:00, równocześnie na dwóch boiskach w formule 6+1.
Celem turnieju jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży , integracja uczniów, rozwijanie pasji sportowych oraz rywalizacja w duchu fair play.
Zapewniamy sportową atmosferę, dobrą zabawę oraz nagrody dla uczestników.
Szczegóły organizacyjne oraz regulamin turnieju zostaną przesłane bezpośrednio po zgłoszeniu.
Informacje i zapisy : bjewiarz6@op.pl lub prokopewel7@gmail.com, ewentualnie pod numer : 607627809, 663326349.
 
 

Akademia Radziszowianki ze Złotym Certyfikatem PZPN

Przejdź do treści

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.