Radziszowianka Radziszów vs Orzeł Sidzina 10-1 (6-0)

Piotr Wala ⚽️⚽️
Krystian Wcisło ⚽️
Oskar Wójcik ⚽️

Ł.Śladowski -K.Śladowski, O.Wójcik, K.Kubas- K.Wcisło, W.Marszałek F.Sarapata, M.Bartuś- O.Kościelniak oraz P.Wala

Zawodnicy Radziszowianki od początku grali z pomysłem, jednak nie mogli przekuć optycznej przewagi na bramki. Uczynił to dopiero Krystian Wcisło, który z bliska dobił strzał Filipa Sarapaty. Na 2-0 podwyższył Oliwier Kościelniak efektownym wolejem po dośrodkowaniu Maksa Bartusia. Kolejny gol to prostopadłe podanie Wojtka Marszałka i spokojny strzał Filipa. Po dwójkowej akcji Wojtka Marszałka i Piotra Wali, Piotrek spokojnie i precyzyjnie trafił na 4-0. Podobny przebieg miała kolejna akcja. W rolę asystenta wcielił sie Kościelniak, a gola zdobył Sarapata. Na 6-0 trafił Oliwier po błyskawicznej kontrze i minięciu w pojedynku 1×1 ostatniego obrońcy. Po przerwie wynik podwyższył Oskar Wójcik po centrze Oliwiera Kościelniaka z rzutu rożnego. Dla Oskara był to pierwszy gol w oficjalnych rozgrywkach, gratulacje! Kolejną bramkę dołożył z bliska Piotrek Wala po podaniu Krystiana Wcisło. Chwilę później swoje hattricki skompletowali z bliska po dobitkach Filip i Oliwier.
„Jestem zadowolony szczególnie z pierwszej połowy, w której chłopcy grali kombinacyjnie, próbowali zmieniać stronę gry, grali piłki zwrotne na wbiegającego zawodnika i dużo do siebie mówili. Gratuluję chłopcom zwycięstwa, a Rodzicom bardzo dziękuję za doping i wsparcie na odległość.”