AKADEMIA PIŁKARSKA – FAQ

 1. Jakie są koszty uczestnictwa w Akademii?W Akademii nie pobieramy opłat za udział w treningach czy meczach, Każdy zawodnik lub rodzic/opiekun prawny uiszcza składkę członkowską w wysokości 200 zł miesięcznie. Składkę członkowską należy wpłacać na konto Klubu do 10 dnia każdego miesiąca.

  Dodatkowo oferujemy różnego rodzaju zniżki:

  • składka członkowska – 1 dziecko – 200 PLN/mies.
  • składka członkowska – 2 dziecko – 150 PLN/mies.
  • składka członkowska – 3 dziecko – zwolnione z opłaty.
  • składka członkowska – 1 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 20.01.2024) – 2 000 PLN,
  • składka członkowska – 2 dziecko – jednorazowa płatność za cały rok (płatna do 20.01.2024) – 1 500 PLN.

   * składka członkowska wzrasta o 100 PLN/mies. W przypadku zawodników, którzy dodatkowo uczestniczą w treningach bramkarskich.

 2. Jak wpłacać składkę członkowską? Składkę członkowską należy wpłacać na konto Klubu do 10 dnia każdego miesiąca:

  Krakowski Bank Spółdzielczy
  36 85910007 0310 0562 0098 0001

  LUDOWY KLUB SPORTOWY RADZISZOWIANKA
  32-052 Radziszów, ul. Skawińska 3
  NIP: 944 20 66 153

  W tytule przelewu należy wpisać: „Składka Członkowska, za [miesiąc], [Imię i Nazwisko zawodnika], [Rocznik]” 

 3. Czy nowi zawodnicy otrzymują strój treningowy? Tak, każdy nowy zawodnik otrzymuje pełny strój treningowy. Strój treningowy nie obejmuje obuwia sportowego (korki, turfy, halówki. Itp.). We własnym zakresie należy również zadbać o dodatkowe wyposażenie w postaci: ochraniaczy, rękawic bramkarskich*, etc.
  * w przypadku pozycji bramkarza
 4. Jakie są osiągnięcia Akademii? Nasza akademia już piąty rok z rzędu posiada złotą gwiazdkę PZPN, co jest dowodem na wysoki standard naszego szkolenia. Poza tym nasze drużyny młodzieżowe z sukcesami uczestniczą w rozgrywkach ligowych oraz turniejach.
 5. Jak mogę zapisać swoje dziecko do Akademii? Zapisy do Akademii są otwarte przez cały rok. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji. Osobą kontaktową jest Pani Edyta Solarz (tel. 660-451-047) adres mailowy: apradziszowianka@gmail.com
 6. Czy są jakieś wymagania, aby dołączyć do Akademii? Nie ma konkretnych wymagań. Akademia jest otwarta dla wszystkich chętnych dzieci, niezależnie od poziomu umiejętności.
 7. Jak często odbywają się treningi? Treningi odbywają się kilka razy w tygodniu. Natomiast w weekendy odbywają się mecze ligowe oraz turnieje piłkarskie. Szczegółowy harmonogram jest dostępny po zapisaniu dziecka do Akademii.
 8. Czy rodzice mogą obserwować treningi? Tak, rodzice mogą obserwować treningi, jednak z zachowaniem odpowiedniego dystansu, aby nie rozpraszać zawodników i trenerów.
 9. Czy Akademia organizuje mecze i turnieje? Tak, regularnie organizujemy mecze i turnieje, zarówno wewnętrzne, jak i z innymi akademiami. Nasze drużyny uczestniczą również w rozgrywkach ligowych pod egidą Małopolskiego Związku Piłki Nożnej
 10. Czy Akademia zapewnia ubezpieczenie? Tak, składka członkowska obejmuje ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków.
 11. Czy mogę zrezygnować z uczestnictwa w Akademii? Tak, w każdej chwili można zrezygnować z uczestnictwa w Akademii. Prosimy o poinformowanie nas o tym z wyprzedzeniem.
 12. Czy Akademia prowadzi zajęcia w okresie wakacyjnym? Tak, Akademia prowadzi zajęcia przez cały rok w tym również w okresie wakacyjnym. Z zastrzeżeniem, że miesiącu lipcu organizujemy półkolonie i wyjazdowe obozy sportowe i w tym czasie nie prowadzimy treningów.
 13. Czy Akademia oferuje dodatkowe zajęcia lub treningi indywidualne? Tak, Akademia oferuje różne formy dodatkowych zajęć i treningów indywidualnych. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio od trenerów.
 14. Czy Akademia oferuje możliwość rozwoju dla najbardziej utalentowanych zawodników? Tak, Akademia oferuje różne ścieżki rozwoju dla najbardziej utalentowanych zawodników, w tym możliwość gry w drużynach seniorskich. A także współpracujemy z innymi akademiami w tym zakresie
 15. Czy Akademia współpracuje z innymi klubami piłkarskimi? Tak, Akademia współpracuje z różnymi klubami piłkarskimi na różnych poziomach, co umożliwia zawodnikom zdobycie doświadczenia i nawiązanie kontaktów w świecie piłki nożnej.
 16. Czy Akademia oferuje transport na treningi i mecze? Tak, Akademia oferuje transport mecze dla zawodników. Na treningi zawodnik powinien stawić się samodzielnie/z pomocą rodzica lub opiekuna.
  W uzasadnionych przypadkach prosimy rodziców/opiekunów o pomoc w transporcie na mecze lub turnieje.
 17. Czy Akademia oferuje treningi dla dziewcząt? Tak, Akademia oferuje treningi dla dziewcząt oraz zapewnia udział w rozgrywkach piłkarskich. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio od Akademii.
 18. Czy Akademia oferuje programy dla dorosłych? Nie, Akademia oferuje treningi i rozgrywki ligowe jedynie dla dzieci Jednak Klub posiada seniorskie drużyny (2 męskie oraz w żeńską) do których zapraszamy pełnoletnich zawodników. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio w Klubie.
 19. Czy Akademia oferuje programy letnie lub obozy piłkarskie? Tak, Akademia oferuje różne programy letnie i obozy piłkarskie. Szczegóły można uzyskać bezpośrednio w Akademii oraz śledząc nasze media społecznościowe.
 20. Czy wymagane są badania lekarskie przed rozpoczęciem treningów? Tak, każdy zawodnik musi przedstawić aktualne badanie lekarskie potwierdzające, że jest zdolny do uprawiania sportu. To jest standardowy wymóg dla wszystkich klubów sportowych i służy zapewnieniu bezpieczeństwa naszych zawodników.
 21. Jaki jest minimalny wiek, od którego można zgłosić dziecko do Akademii? Akademia jest otwarta dla dzieci w różnym wieku. Najmłodsi zawodnicy naszej akademii liczą 4 lata. Szczegółowe informacje na temat grup wiekowych i zapisów można uzyskać bezpośrednio od Akademii. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej.
 22. Jaki jest dokładny adres Akademii? Nasz klub znajduje się pod adresem:
  LUDOWY KLUB SPORTOWY RADZISZOWIANKA
  32-052 Radziszów, ul. Skawińska 3 
 23. Jakim zapleczem sportowym dysponuje Akademia? Do dyspozycji mamy dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie z naturalną nawierzchnią oraz dwa boiska typu ORLIK; jedno z naturalną a drugie ze sztuczną trawą. Dodatkowo posiadamy 6 szatni z pełnym węzłem sanitarnym. W różnych okresach roku korzystamy również z innych – zewnętrznych obiektów tj. boisk i hal sportowych.

 

Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.