50-lecie istnienia!

03.01.2024

 

Z dumą ogłaszamy, że w tym roku świętujemy 50-lecie istnienia!

Od momentu założenia w 1974 roku nasza Klub działa nieustannie! To czas, który upłynął pod znakiem determinacji, poświęcenia oraz niezapomnianych chwil, które ukształtowały naszą historię.

Przez te lata Radziszowianka Radziszów stała się nie tylko miejscem rywalizacji sportowej, ale przede wszystkim wspólnotą ludzi z pasją, którzy z oddaniem reprezentują naszą miejscowość oraz gminę na boiskach oraz poza nimi. To okazja do refleksji nad sukcesami, wzlotami i upadkami, które nas ukształtowały, oraz do wyrażenia wdzięczności dla wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju klubu na przestrzeni tych wspaniałych lat.

W roku jubileuszu pragniemy podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom, kibicom, sponsorom oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w rozwój Radziszowianki. To dzięki Waszej determinacji, oddaniu i wsparciu możemy dziś i przez cały rok, świętować ten wyjątkowy jubileusz.

Niech 50 lat naszej historii będzie inspiracją do kontynuowania naszej drogi, wspierając talent, pasję i sportową tradycję!

W roku jubileuszowym planujemy zorganizować różnego rodzaju wydarzenia, które na długo zapadną w Waszej pamięci

 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.