Turniej Dzikich Drużyn zakończony

09.07.2024

 
Turniej Dzikich Drużyn zakończony!
Jesteśmy Wam winni podsumowanie turnieju Dzikich Drużyn – więc łapcie parę słów na temat tego co miało miejsce 30 czerwca na naszym stadionie…
To była prawdziwa uczta piłkarskich emocji! Zorganizowaliśmy turniej, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Były łzy, pot i radość – wszystko, co sprawia, że kochamy piłkę nożną!
Zwycięska drużyna: Mocna Galka
Chłopaki z Mocnej Gałki pokazali, co znaczy prawdziwy duch walki i nieugięta determinacja. Ich gra była czystą poezją na murawie!
Najlepszy zawodnik: Maksymilian Szklarz
Maksymilian, tyś jest prawdziwym bohaterem tego turnieju! Twoje umiejętności i zaangażowanie zachwyciły wszystkich. Bez ciebie ten turniej nie byłby taki sam!
Najlepszy bramkarz: Igor Matoga
Igor, twoje parady były jak z innej planety! Broniłeś bramki jak lew (dzik), a twoje interwencje wzbudzały zachwyt tłumów. Jesteś opoką defensywy!
Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, kibicom za doping oraz Trenerom Michałowi Rzeszótko i Michałowi Płazieńskiemu – bez Was ten turniej nie byłby możliwy.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.