[AKADEMIA️ – JUNIOR B1]
Radziszowianka VS LKS Sportowiec
WYNIK: 1:3 (1:2)
RELACJA:
Niestety reprezentacja Polski w najdawniejszym meczu nie wygrała, nasi juniorzy rownież w bardzo ważnym meczu w kontekście układu tabeli przegrali kluczowy mecz ‍
Pierwsza połowa była dość wyrównana, w której na pewno nie powinniśmy przegrywać, a przy odrobinie szczęścia nawet wygrywać.
Jak mówi piłkarskie porzekadło „niewykorzystane sytuacje lubię się mścić” i szybko się to sprawdziło – co nie wpadło do bramki gości wpadło do naszej… po mocnym strzale z 30 metrów goście obejmują prowadzenie.
Na odpowiedz nie trzeba było długo czekać, bo Oskar Sukta strzelił bramkę wyrównującą.
Tusz przed przerwą, ładną akcje przeprowadzili goście i zdobyli bramkę na 2-1, ten wynik utrzymał się już do przerwy.
Po przerwie również sporo sytuacji niewykorzystanych przez naszych graczy ofensywnych, które ostatecznie nie wpadły do bramki, a Sportowiec w tym dniu był konkretny – uderzając z dystansu podwyższył na 3-1.
Mimo tego nasza drużyna miała jeszcze parę dogodnych sytuacji ale wynik nie uległ zmianie.
Na 3 kolejki przed końcem nasi juniorzy stracili lidera na rzecz właśnie drużyny z Modlniczki.
BRAMKI:
️Sukta ️
️️SKŁAD:
Bębenek – Bargiel, Stekla(65′ A. Wcisło), Wituszyński, Jezioro – Kraczek(75′ Marszałek), Strojny, F. Wcisło, Serwiński(46′ Gurdak) – Sarapata, Sukta
TRENER:
Michał Rzeszótko
Następny mecz nasi juniorzy rozegrają w Wolowicach z tamtejszym Piast Wołowice Drużyny Młodzieżowe