[AKADEMIA️ – TRAMPKARZ C1]
PKS Jadwiga ️ Radziszowianka Radziszów
WYNIK:0:5
RELACJA:
Na zakończenie zmagań w 2 lidze nasi trampkarze (C1) odnieśli 5 z rzędu zwycięstwo i zakończyli sezon na 4 pozycji, szkoda, że liga dobiegła końca‍
W ostatnim meczu ligowym wygraliśmy z drużyną PKS JADWIGA KRAKÓW której nie daliśmy żadnych szans, pokonując na ich terenie przysłowiową „La Manitą” 5-0
Pierwszą bramkę zdobył Bierówka po kapitalnym strzale z dystansu w samo okienko.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a drużyna Jadwigi mogła zdobyć minimum jedną bramkę, ale świetnie w bramce spisał się Majcher.
W drugiej połowie do zmasowanych ataków ruszyła nasza drużyna, która w pierwszych 10 minutach miała z 4 dogodne sytuacje do strzelenia bramki.
Drugą bramkę zdobył Paweł Kołodziej i ta bramka uspokoiła zdecydowanie mecz.
Kolejne trafienie dołożył Bierówka, który ostatnio jest w niesamowitym gazie.
4 bramka po ładnej akcji i dośrodkowaniu zdobył Poletek, a piątą bramkę po rzucie karnym zdobył Hubert Blak.
Mecz zakończył się wynikiem 5-0 i w pełni był to zasłużony wymiar kary, bo w drugiej połowie praktycznie wszystko odbywało się na połowie gospodarzy.
Trampkarze zakończyli sezon na 4 miejscu z dorobkiem 23 punktów, wygrywając ostatnie 5 meczów z rzędu, co by było, gdyby superkompensacja wróciła trochę wcześniej?
Na wiosnę na pewno będziemy chcieli powalczyć o awans i już nie możemy się doczekać pierwszego meczu