MŁODZIK STARSZY – D1
04.06.2023 (Niedziela)
Skład: Franek Klimczyk (BR) (C) – Bartek Maliszewski, Filip Raputa, Dawid Jezioro, Szymon Kubacki – Piotr Piwowoński, Leon Madeja, Kuba Pawlik,Przemek Kopacz oraz Karol Śliwa, Konrad Basta, Wiktor Ślósarczyk, Nikodem Ożóg, Kacper Klimek, Konrad Malina, Borys Zięba
Bramki: Przemek Kopacz
W niedzielny poranek w Radziszowie przegrywamy z mocną drużyną Pcimianki. Dobry początek meczu Naszej drużyny uwieńczony bramką Przemka zwiastował końcowe zwycięstwo jednak Pcimianka konsekwentnie dążyła do zwycięstwa i udało jej się to za sprawą rzutu karnego w końcówce meczu. Drużynie Pcimianki gratulujemy i życzymy powodzenia!
______________________________________________________________________
MŁODZIK MŁODSZY – D2
30.05.2023 (Środa)
AP RADZISZOWIANKA VS KS Clepardia Kraków 5-0
Skład: Karol Śliwa (BR) – Kuba Byczyński, Konrad Basta – Piotr Piwowoński (C), Kacper Klimek, Przemek Kopacz, Szymon Kubacki, Wiktor Ślósarczyk – Borys Zięba oraz Artur Bała, Igor Janik, Franek Stokłosa, Miłosz Uchacz
Bramki: Borys Zięba 2 Kacper Klimek 1, Przemek Kopacz 1, Igor Janik 1
Udany rewanż na drużynie Clepardii Kraków, która na inaugurację rozgrywek wygrała z Naszymi Młodzikami Młodszymi 5-0. Świetny piłkarsko mecz całej drużyny. Drużynie Clepardii dziękujemy i życzymy powodzenia!
MŁODZIK MŁODSZY -D2
04.05.2023 (Niedziela)
AP RADZISZOWIANKA VS Akademia Wanda Kraków 2-3
Skład: Karol Śliwa (BR) – Kuba Byczyński, Konrad Basta – Piotr Piwowoński (C), Kacper Klimek, Przemek Kopacz, Szymon Kubacki, Wiktor Ślósarczyk – Borys Zięba oraz Artur Bała, Igor Janik, Antek Fijałkowski, Karol Różowicz
Bramki: Szymon Kubacki 1, Przemek Kopacz 1
Po emocjonującym meczu z Drużyną Nowohuckiej Akademii Sportu Wanda przegrywamy w niedzielne przedpołudnie 2-3. Pierwsza połowa nie zwiastowała porażki – pełna dominacja oraz zdobyta jedna bramka przez Przemka Kopacza. W drugiej połowie większą determinacją wykazali się jednak goście z Huty, zdobywając trzy bramki. Młodziki Radziszowianki goniąc wynik zdobyli tylko jedną bramkę. Drużynie NAS Wanda dziękujemy i życzymy powodzenia!