AKADEMIA – JUNIOR B1

19.04.2024

Drugi mecz naszych juniorów z KS Victoria Kraków zapowiadał się również ciekawie jak pierwszy i zapowiedzi się w stu procentach sprawdziły.
Mecz od początku był emocjonujący, a akcje prowadzone przez obydwa zespoły – bardzo ciekawe.
Pierwsza połowa to nieznaczna przewaga gospodarzy, którzy po rzucie karnym i pięknym strzale z dystansu wyszli na 2 bramowe prowadzenie.
Po przerwie zupełnie inna gra drużyny Radziszowianki, a zagrożenie bramki gospodarzy było coraz większe.
Na 2-1 zdobył bramkę Filip Sarapata po dośrodkowaniu Jezioro, a chwilę później piękną bramkę zdobył Kraczek.
Na 20 minut przed końcem suma szczęścia i pecha równa zero i zaczynamy od początku.
Korzystne akcje mieli zarówno gospodarze jak i nasza drużyna ale wynik ostateczny to
2-2, trzeba szanować ten punkt, mimo, że wynik do przerwy to 0-2.