AKADEMIA – JUNIOR B1

30.04.2024

Wiedzieliśmy, że drużyny z tych rejonów zawsze starają się podstawić jak najtrudniejsze warunki drużynom, które przyjeżdżają do Łapanowa.
Pierwsza połowa to ataki naszej drużyny – mało strzelów na bramkę ale to my ciągle byliśmy przy piłce – wynik do przerwy 0-0.
Druga połowa i jedna zmiana w ofensywnie spowodowała, że te ataki były jeszcze bardziej energiczne – dużo również stałych fragmentów gry ale w tym dniu najlepszy na boisku był bramkarz Piasta – naprawdę wielki szacunek
Niewykorzystane sytuacje się mszczą, a zemściła się sytuacja, po którym nasz bramkarz broni strzał, a zawodnik dobijający zostaje faulowany i mieliśmy jedenastkę, która pewnie na bramkę zamienił zawodnik Piasta.
Nasza drużyna nie traciła wiary i ciągle atakowała ale w bramce dwoił się i troił golkiper gospodarzy i nic nie chciało wpaść.
Druga bramka dla Piasta padła również po rzucie karnym, natomiast ten karny był bardzo mocno kontrowersyjny i mecz zakończył się wynikiem 2-0.
Bardzo dobry występ zanotowali trampkarze z rocznika 2009, Mikołaj Lelek i Nikodem Bierówka
Skład:
Sukta – Bargiel, Pąchalski, Szopa(65’ Lelek) – Śladowski(80’ Kubas), Jezioro, Klęczar(46’ Kraczek), Sarapata, Serwiński(60’ Bierówka) – Stekla
Trener: Michał Rzeszótko
Kolejny mecz to dzisiejsza potyczka z drużyną KS Rajsko w Pozowicach o godzinie 17:00.