Skład:
Ardziejewski – Pąchalski, Bargiel, Sladowski, Adrian Wcisło(65’ Klęczar) – Marszałek(60’ Szopa),Kraczek (60’ Serwiński), Jezioro, Sarapata – Stekla (80’ Kubas), Franek Wcislo
Trener Michał Rzeszótko
Opis meczu:
Do szalonego meczu doszło w Radziszowie, mianowicie mecz, który zawsze budzi więcej emocji niż zwyczajnie zrobił widowisko.
Do 60 minut mecz był dość spokojny, pierwsi na prowadzenie wyszli goście, później dwie czerwone kartki dla naszych zawodników, wydawało się, że zamknęły mecz … tymczasem mecz dopiero się rozpoczął
W 80 minucie drugą bramkę zdobyła drużyna Victorii i z czego takiego nie dało się podnieść.
Nasi juniorzy dokonali rzeczy niebywałej odrabiając tę stratę w 9 zawodników, czyli dwóch zawodników mniej
Pierwszą bramkę zdobył Serwiński, a druga w doliczonym czasie gry po błędzie bramkarza Jezioro i mecz zakończył się wynikiem 2-2
Skład:
Sukta (46’ Rychlewicz) – Pąchalski, Wituszyński, Adrian Wcislo(75’ Nowak), Sladowski (65’ Szopa) – Jezioro, Marszałek(80’ Kubas), Sarapata, Serwiński(60’ Klęczar) – Franek Wcislo, Patryk Stekla
Opis meczu:
Kolejnym meczem był pojedynek z Tęczą Tenczynek.
Mimo, że mecz ułożył się idealnie, bo już w 1 minucie po kapitalnym podaniu Stekli bramkę zdobył Franek Wcisło mijając bramkarza to im dalej w las bym gorzej wyglądała gra naszych zawodników
Jeszcze w pierwszej połowie drużyna gości zdobyła dwie bramki i do przerwy wynik był niekorzystny dla nas, bo przegrywaliśmy 2-1.
Druga połowa i niezły początek, szybkie odrobienie strat po podaniu Jezioro bramkę zdobył Stekla i wydawało się, że masz zaczyna się od początku
Tym czasem jeśli rywal nie może to w tym sezonie my im pomożemy i głupim faulem w polu karnym sprowokowaliśmy rzut karny i zrobiło się 3-2.
Mimo naszych ataków i dobrej gry w końcowe to rywal wykorzystał jedną z kontr i w ostatniej akcji meczu zdobył bramkę na 4-2 i tak się zakończył mecz.
Następny mecz to pojedynek z KSPN Pogoń Kraków na ich terenie.