AKADEMIA – JUNIOR MŁODSZY

11.04.2024

[AKADEMIA – JUNIOR MŁ]
Radziszowianka – LKS Czarni Staniątki 0-2 (0-0)
W niedzielę zazwyczaj ostatni mecz rozgrywają seniorzy w Radziszowa, w ten weekend było trochę inaczej, ostatnim meczem był mecz juniorów młodszych, a rywalem była drużyna Czarni Staniątki.
Drużyna z którą toczyliśmy boję na piłkarskim API w Zakopanem – wtedy lepsi okazali się gracze ze Staniątek, a w sparingu w okresie przygotowawczym znów nasza drużyna, więc ciekawie zapowiadał się ten pojedynek.
Mecz ogólnie stał na wysokim poziomie, a dobre boisko spowodowało, że te akcje czasem wyglądały jak seniorskie.
Pierwsza połowa była w miarę równa zakończona remisem 0-0 ale to my mieliśmy przewagę i lepsze sytuacje, strzały Pachalskiego, Wcisły i Gurdaka nie znalazły drogi do bramki.
Druga połowa to już większa przewaga drużyny ze Staniatek i niestety udało się pokonać Sukte dwa razy, nie tracąc przy tym żadnej bramki i to drużyna Czarnych zgarnęła pełną pulę.
Czujemy niedosyt ale mamy świadomość, że liga dopiero wystartowała.
Skład:
Sukta – Bargiel, Wituszyński, Pąchalski(65’ Śladowski), Stekla – Marszałek(70’ Klęczar), Jezioro, Kraczek, Sarapata – Gurdak(65’ Serwiński), Wcislo
Trener: Michał Rzeszótko
Następny mecz rozegramy na wyjeździe z drużyną KS Victoria Kraków – sobota 13.04.2024 o godzinie 13:00.