05.02.2024

Pierwszy sparing naszych juniorów w okresie przygotowawczym rozegrany
Na sztucznym boisku w Staniatkach mieliśmy możliwość rozegrania bardzo dobrego sparingu z drużyną LKS Czarni Staniątki Równocześnie DZIĘKUJEMY im za zaproszenie!
A teraz do rzeczy…
Początek meczu wydawał się bardzo spokojny, natomiast szybko dwa ciosy zadali gospodarze i wyszli na prowadzenie (2-0).
Na szczęście, na reakcję naszych juniorów długo nie trzeba było czekać, dobrze założony pressing na połowie rywala spowodował odbiór piłki, a kapitalnym wykończeniem akcji popisał się Sarapata, który zdobył bramkę kontaktową.
Chwilę później podobny odbiór piłki na połowie przeciwnika i po asyście Wcisły, Strojny zdobywa bramkę na 2-2.
Mecz się znacząco wyrównał i w dalszej części wyglądał dość ciekawie – pod koniec pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego swój instynkt snajperski załączył Bargiel i zdobył bramkę na 3-2.
Po zmianie stron trener wprowadził parę roszad – jak to w sparingach bywa i w drugiej połowie wynik się utrzymał mimo, że dogodnych sytuacji z jednej i drugiej strony nie brakowało.
Warto zaznaczyć ze bardzo ładny strzał oddał nasz zawodnik Testowany z rzutu wolnego, jednak wybronił go bramkarz Czarnych (filmik w komentarzu).
Dla statystyków
Skład: Bębenej, Ardziejewski, Rychlewicz – Bargiel, Testowany, Nowak, Wala, Szopa – Testowany 2, Kraczek, Strojny, Jezioro, Sarapata, Marszałek – Wcislo F. Serwiński
Trener: Michał Rzeszótko