Akademia – Młodzik

13.09.2023

Intensywny weekend ma za sobą drużyna Młodzika D1 w trzy dni zawodnicy rozegrali 2 mecze!
vs UKS AP 21 Chrzanów wynik 1:6
08.09.2023
Przegrywamy przełożony mecz z AP21 Chrzanów wysoko 1-6. Po pierwszej połowie mogło się wydawać, że Nasza drużyna nawiąże walkę i odrobi stratę jednej bramki, natomiast to przeciwnik wyszedł bardziej zmotywowany na drugą połowę i odniósł wysokie zwycięstwo. Drużynie AP21 dziękujemy i gratulujemy !
Bramki:
✅Artur Bała X1
Skład: Karol Śliwa (BR) – Wojtek Kopacz, Konrad Basta – Kacper Klimek, Piotr Piwowoński, Krystian Wcisło, Szymon Kubacki – Adam Szokaluk, Borys Zięba oraz Artur Bała, Filip Nosek, Igor Baran
——————————–
10.09.2023
W kolejnym spotkaniu rozegranym zaledwie dwa dni po wysokiej porażce z AP21 Nasza drużyna udanie zrehabilitowała się przed własną publicznością. W pierwszej połowie mecz był bardzo zacięty piłkarsko oraz fizycznie. W drugiej połowie Radziszowianka weszła na wyższe tempo gry i przeważyła losy meczu. Drużynie Unii Oświęcim dziękujemy i życzymy powodzenia!