AKADEMIA – MŁODZIK D1

01.07.2024

Liga Makroregionalna D1 |KOLEJKA 14|
AP RADZISZOWIANKA – Szkółka Piłkarska Karpaty Siepraw-5
W ostatnim meczu kończącym sezon 2023/24 Nasze Młodziki potwierdziły, że w tym sezonie byli najlepszą Drużyną w Lidze Makroregionalnej Młodzika Starszego. Do przerwy Drużyna z Sieprawa postawiła ciężkie warunki i po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 4-4. Bramki dla Naszej Drużyny zdobył:
Borys Zięba X2
Przemek Kopacz X1
Piotr Piwowoński X1
Damian Szydłowski X2
Kacper Klimek X2
Miłosz Uchacz X1 Szymon Kubacki X1
Skład Naszej Drużyny:
Igor Janik (BR) – Wojtek Kopacz, Krystian Kucharczyk – Szymon Kubacki, Piotr Piwowoński, Antek Fijałkowski, Krystian Wcisło – Miłosz Uchacz, Borys Zięba oraz Kacper Kłyś, Wojtek Kopacz, Przemek Kopacz, Kacper Klimek, Wiktor Ślósarczyk, Alan Łopata
@o@obserwującyył to ostatni mecz w tym sezonie Młodzików Starszych. Po tym meczu z Drużyną pożegnali się Trenerzy Konrad oraz Mateusz przekazując drużynę Trenerowi Michałowi Rzeszótko który będzie ich prowadził w kategorii Trampkarz Młodszy.
 
 
 
 
 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.