AKADEMIA – MŁODZIK D1

29.09.2023

RADZISZOWIANKA VS  Akademia Garbarni Kraków 2:2
Świetny pokaz walki do ostatniej minuty w Radziszowie w wykonaniu Naszych Młodzików!
Na 10 minut przed końcem przegrywaliśmy 0-2. Po dobrze założonym pressingu bramkę kontaktową zdobywa Wojtek Kopacz, a w ostatniej akcji meczu wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się Przemek Kopacz i Nasza Drużyna zdobywa cenny punkt w starciu z Garbarnią.
Drużynie Garbarni dziękujemy i życzymy powodzenia!
Bramki:
✅Przemek Kopacz ⚽
✅Wojtek Kopacz ⚽
Skład:
Karol Śliwa (BR) – Szymon Kubacki, Konrad Basta – Wiktor Ślósarczyk, Piotr Piwowoński, Przemek Kopacz, Wojtek Kopacz – Kacper Klimek, Borys Zięba oraz Kuba Byczyński, Adam Szokaluk, Alan Łopata, Igor Baran
Następny mecz Naszych Młodzików już w sobotę z KS Pcimianka Szkółka Piłkarska na boisku w Radziszowie.