AKADEMIA – MŁODZIK MŁODSZY

05.03.2024

 
Bardzo owocny wyjazd na turniej szkoleniowy w Charsznicy odbyli zawodnicy Młodzika Młodszego
Blisko 5 godzin gry przez weekend z 8 różnymi rywalami pozwoliło na sprawdzenie formy naszej drużyny – a każdy kolejny mecz przynosił pozytywne rezultaty w postaci postępów sportowego rozwoju. 
Duże zaangażowanie w każdym meczu, mądra gra, niepoddawanie się w żadnej sytuacji i realizacja wyznaczonych celów do ostatniej sekundy meczu, to coś co niezależnie od wyników mogło w pełni zadowolić Trenera oraz kibiców 
Sam wyjazd to jednak nie tylko rywalizacja piłkarska – to była również doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu integracji i pełnego relaksu– coś co trudno zrealizować na co dzień.
A jeśli na pytanie czy jedziemy na kolejny taki wyjazd jednomyślnie wszyscy mówią: „TAK” – to znaczy że pobyt był naprawdę udany

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.