Akademia Piłkarska ponownie została uhonorowana Złotym Certyfikatem PZPN

23.12.2023

Z radością ogłaszamy, że Nasza Akademia Piłkarska ponownie została uhonorowana Złotym Certyfikatem PZPN na kolejny rok! To niezwykłe wyróżnienie jest dla nas dowodem na ciężką pracę i zaangażowanie, które wkładamy w rozwój naszych zawodników od samego początku naszego udziału w programie certyfikacji – już od 5 lat!

Zespół ds. Certyfikacji PZPN dla Szkółek Piłkarskich zawsze doceniał naszą pracę, a otrzymywanie najwyższego Złotego Certyfikatu przez ostatnie 5 lat jest dla nas niezwykłą duma. To potwierdzenie naszych wysokich standardów szkoleniowych, zaangażowania trenerów oraz zaufania, jakim obdarzają nas rodzice i zawodnicy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tego sukcesu – naszym trenerom za ich pasję i wiedzę, rodzicom za wsparcie oraz wszystkim zawodnikom za ich zaangażowanie i determinację.

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych metod szkoleniowych, by nadal oferować naszym zawodnikom najlepsze warunki do rozwoju piłkarskiego oraz osobistego. Ten Złoty Certyfikat jest dla nas inspiracją do dalszej pracy i motywacją do osiągania jeszcze większych sukcesów.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i obietnicę, że będziemy dążyć do doskonałości w każdym kroku! 

 

  • CERTYFIKAT PZPN
Skip to content

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.