AKADEMIA – TRAMPAKRZ C1

11.03.2024

W sobotę popołudniu nasi Trampkarze Starsi (C1-2009) zagrali trójmecz (po 40 minut) z Individual Process i KS Rajsko Kraków. Kto nie był na meczach niech uwierzy na słowo – Drużyna Trampkarzy co raz lepiej zaczyna wyglądać na boisku
Pierwszy mecz z Individual Process (rywalem z ligi), zakończył się wynikiem 5-0 na naszą korzyść. Było to bardzo dobre spotkanie, w którym drużyna pokazała swoje umiejętności i determinację w 40 minut zdobywając aż 5 bramek przy tym nie tracąc ani jednej!
Następnie, mimo zmęczenia po pierwszym meczu, rozegrano drugie spotkanie trwające 40 minut z KS Rajsko. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 ponownie na naszą korzyść! Była to kolejna świetna gra, która pokazała, jak daleko już zaszła ta drużyna.
Wszyscy zawodnicy wykazali się ciężką pracą i zaangażowaniem a ich pasja jest inspiracją dla wszystkich. Trenerzy również zasługują na podziękowania za nieustanne wsparcie i prowadzenie drużyny do zwycięstwa.