17.11.2023

[AKADEMIA – TRAMPKARZ C1]
WYNIK 4:2(1:1)
RELACJA:
Na mecz przedostatniej kolejki udaliśmy się do Wielkich Dróg na boisko LKS Trzebol Wielkie Drogi, czyli do miejsca gdzie nasza drużyna trampkarzy rozgrywa mecze w roli gospodarza.
Naszym rywalem była drużyna Krakus Nowa Huta, który jeszcze miał szanse na awans do 1 ligi, a my po raz kolejny mieliśmy jako cel wybicie im tego pomysł z głowy.
Początek spotkania zdecydowanie należał do nas i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bierówki, bramkę zdobył nasz kapitan – Dawid Paciorek.
Druga cześć pierwszej połowy nieco się wyrównała, a końcówka zdecydowanie należała do Krakusa, w dodatku udokumentowali swoją przewagę bramką na 1-1.
Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla nas – bramkę szybko zdobył Kolodziej, ładnym strzałem z dystansu – swoją drogą po ładnej asyście (po odbiorze) Krupnika.
Wydawało się, ze przejęliśmy kontrolę nad meczem i kolejne bramki są tylko kwestia czasu… i tak też było
Dwa trafienia dołożył Bierówka, który ostatnio ma znakomitą formę – można byłoby rzecz, że lepszą niż starszy brat występujący w V lidze naszych seniorów – dwie asysty dorzucił Lelek.
Ostatnia bramkę w meczu zdobyli goście (4:2), która nieco zmniejszyła rozmiary ich porażki.